POLECAMY

Relacja z Flesz Fashion Night 2016

Obejrzyj galerię zdjęć z największego wydarzenia modowego w Polsce!

6 września 2016 roku na warszawskim Torze Wyścigów Konnych Służewiec odbyła się piąta edycja Flesz Fashion Night. W jednym z największych wydarzeń modowych w Polsce, organizowanych przez magazyn "Flesz", wzięła udział plejada gwiazd.

W tegorocznej imprezie wzięli udział najwięksi polscy projektanci: Łukasz Jemioł, La Mania, Agnieszka Maciejak, Paprocki & Brzozowski, Mariusz Przybylski, Bizuu, Lidia Kalita, BOHOBOCO i MMC. Designerzy specjalnie na ten wieczór przygotowali kreacje haute couture dla swoich muz. W wyjątkowych stylizacjach zaprezentowały się: Joanna Horodyńska, Patricia Kazadi, Agnieszka Cegielska, Paulina Sykut, Maja Salamon, Monika Olejnik, Kasia Kowalska, Reni Jusis i Kasia Warnke.

Podczas Flesz Fashion Night odbył się pokaz najnowszej kolekcji butów Kazar na jesień/zimę 2016.  

Na tegoroczną galę przybyło mnóstwo gwiazd, m.in.: Paulina Krupińska, Agnieszka Cegielska, Marcelina Zawadzka, Maja Sablewska, Sylwia Nowak, Macademian Girl, Rafał Maślak i Klaudia Wiśniowska. 

Za przygotowanie tegorocznej edycji Flesz Fashion Night odpowiadała agencja Endorfina Events.

Gwiazdą wieczoru była Natalia Nykiel.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
Hej Klaudia :) ja co prawda nie kupowałam tam sukni jeszcze, ale miałam okazję odwiedzić ich salon w Krakowie na al. Pokoju. Moja koleżanka mnie tam wyciągła w poszukiwaniu sukni ślubnej :D tak więc byłam i miałam chwilkę, aby się rozejrzeć i mogę potwierdzić, że sukni wieczorowych jest mnóstwo i są bardzo piękne, a każda wyjątkowa dzięki swoim zdobieniom. Do tej pory w zwykłych sklepach nie miał okazji zobaczyć tak wytwornych i eleganckich sukni jak w salonie Evita właśnie.