Lokówka stożkowa Remington - gdzie kupić ją w promocyjnej cenie

To nowoczesna lokówka o niezwykłym kształcie. Dodatkowo jest pokryta specjalną powłoką, która zapewnia gładką stylizację włosów.
/ 05.10.2018 16:16

Wiele kobiet marzy o kręconych włosach. Aby wyczarować piękne loki potrzebujesz tylko dobrej lokówki, która w kilka minut odmieni twoją fryzurę. Wszystkie dobrze wiemy, że zakup takiego sprzętu to spory wydatek. My oczywiście postanowiłyśmy znaleźć promocję, dzięki której sporo zaoszczędzisz. Tylko teraz lokówkę Remington kupisz za 95 zł!

Stożkowa lokówka do włosów marki Remington

Innowacyjna lokówka o niezwykłym kształcie ze specjalną powłoką zapewnia gładką stylizację włosów. Drogocenna moc prawdziwych pereł zawartych w powłoce Luxury Pearl Ceramic powoduje równomierne rozprowadzanie ciepła na całej powierzchni włosów.

Stożkowy kształt końcówki umożliwia uzyskanie pięknych loków. Lokówka automatyczne wyłącza się po 60 sekundach. Szybko się nagrzewa - jest gotowa do użycia w 30 sekund. Ma cyfrowy wyświetlacz LCD z regulacją temperatury od 130°C do 210°C.

Produkty marki Remington przeznaczone do stylizacji włosów są wyposażone w powłokę Luxury Pearl Ceramic, a to umożliwia tworzenie niezwykle gładkich i lśniących fryzur.

Więcej atrakcyjnych promocji:
To serum sprawi, że zapomnisz o puszących się i niezdyscyplinowanych włosach. Kosztuje tylko 18 zł!
Tylko teraz kupisz stylową narzutę na łóżko za 42 zł. Została przeceniona ze 119 zł!