6 modnych, łatwych i szybkich fryzur na andrzejki 2023

Fryzury na andrzejki 2023 dla długich i krótkich włosów fot. ImaxTree/ AgencjaFree
Szukasz inspiracji na modną fryzurę na andrzejki 2023? Mamy dla ciebie 6 propozycji, które pięknie będą współgrać z każdą kreacją i które przetrwają w idealnym stanie do rana m.i.n. sleek bun, wysoki kucyk i w stylu Audrey Hepburn. Są łatwe, szybkie wykonaniu i bardzo wszechstronne.
/ 14.11.2023 05:33
Fryzury na andrzejki 2023 dla długich i krótkich włosów fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Jeśli wiesz już, w czym wystąpisz w tę szaloną, listopadową noc, następnym punktem na liście do perfekcyjnego wyglądu jest fryzura. Spina cały strój, więc warto dokładnie przemyśleć, co i jak. Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz rezerwować wizyty w salonie, aby osiągnąć efekt „wow”. Istnieje wiele, oszałamiających fryzur na andrzejki 2023, które nie wymagają super umiejętności ani specjalnych narzędzi, a ich wykonanie zajmuje dosłownie kilka minut.

Na naszej liście znajdziesz 6 modnych fryzur na andrzejki 2023, które są wygodne, nie obciążają włosów i będą współgrać z każdą kreacją.

Spis treści:

  1. Fryzury na andrzejki 2023: sleek bun
  2. Fryzury na andrzejki 2023: wysoki kucyk
  3. Fryzury na andrzejki 2023: zaczesane na bok
  4. Fryzury na andrzejki 2023: w stylu Audrey Hepburn
  5. Fryzury na andrzejki 2023: półzwiązane
  6. Fryzury na andrzejki 2023: objętość XL

Fryzury na andrzejki 2023: sleek bun

Gładki, niski kok wciąż zajmuje wysoką pozycję na liście fryzjerskich trendów. Podbił wybiegi i ulice. Potrzebujesz tylko gumkę do włosów i wosk — włosy muszą być idealnie gładkie. Dobrze wypadnie z fantazyjnymi sukienkami.

Sukienka na andrzejki 2023: 12 modnych kreacji na imprezę

Fryzury na andrzejki 2023: wysoki kucyk

Na imprezę andrzejkową sprawdzi się też wysoki kucyk. Możesz go wymodelować, tak jak to zrobiła Jennifer lub wyprostować. Fryzura najlepiej sprawdzi się na gęstych, długich włosach. Muszą być zdrowe i wypielęgnowane — tylko wtedy osiągniesz super efekt.

Zabiegi na włosy: domowe i profesjonalne kuracje, dzięki którym będą nawilżone, odżywione i błyszczące

Fryzury na andrzejki 2023: zaczesane na bok

Jeśli masz krótkie włosy, weź przykład z Hailey Bieber. Zrób przedziałek na bok, idealnie wygładź pasma i wymodeluj je na szczotce do góry. Fryzura prosta, ale bardzo elegancka i kobieca. Na pewno przetrwa nocne pląsy.

Paznokcie na andrzejki 2023: 17 inspiracji na imprezowy manicure

Fryzury na andrzejki 2023: w stylu Audrey Hepburn

Fryzura inspirowana tą, którą Audrey Hepburn nosiła w filmie „Śniadanie u Tiffany'ego” robi teraz furorę na czerwonym dywanie i wśród it-girls. Jest szykowna i dobrze wypadnie w towarzystwie prostych, wieczorowych kreacji. Wystarczy spiąć włosy w luźnego koka na czubku głowy i wymodelować grzywkę.

Fryzury na andrzejki 2023: półzwiązane

Ta szybka i jednocześnie bardzo efektowna fryzura na andrzejki 2023 sprawdzi się na włosach półdługich i długich. Możesz zrobić mini koczka, zapleść warkoczyka, spiąć pasma klipsem lub związać w kucyk i urozmaicić ozdobną gumką lub kokardą.

Fryzury na andrzejki 2023: objętość XL

Fryzury XL nadal są bardzo pożądane. Aby ją uzyskać, wszystko, co będzie ci potrzebne do grube wałki, klipsy do podpięcia, pianka zwiększająca objętość i utrwalający lakier. Nie zapomnij też o wyrazistej biżuterii. 

Łatwy trik, który natychmiast doda objętości cienkim włosom. Zajmie ci mniej niż minutę

Czytaj także:
Modne fryzury jesień-zima 2023/2024: 9 cięć i uczesań, które będą królować w tym sezonie
Krótkie, półdługie i długie fryzury wyszczuplające twarz okrągłą: inspiracje na modne cięcia, które działają jak Photoshop

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA