POLECAMY

10 najmodniejszych fryzur dla facetów

Sprawdź najgorętsze trendy.
10 najmodniejszych fryzur dla facetów

Jakie fryzury męskie są najmodniejsze? Wciąż hitem są fryzury stylizowane na lata 40. w klimacie Jamesa Deana. Podgolone boki i zaczesana do tyłu długa grzywka pojawią się w większości stylizacji mistrzów nożyczek. Dużym powodzeniem będą się także cieszyć męskie fryzury rock&rollowe, pozostawione w lekkim nieładzie lub zawadiacko postawione na sztorc. Zobaczcie nasz TOP 10 fryzur dla mężczyzn!

Makijaż ślubny dla mężczyzn

Jeśli dawno nie byłeś u fryzjera, tym lepiej - masz szansę na stworzenie czegoś oryginalnego! W tym sezonie najmodniejsze będą włosy półdługie – krótsze po bokach i z tyłu głowy, a dłuższe na górze. Najlepiej, by różnica między długościami była znaczna - jeśli włosy z przodu i na czubku głowy będą miały od 5 do 10 cm, będzie można układać je na wiele sposobów, odpowiednio do okazji. Półdługie, lekko pocieniowane włosy stworzą artystyczny look, pasujący zarówno na co dzień, jak i eleganckie wyjścia.

Seksowne męskie zawody - TOP 9

Najmodniejsze fryzury dla mężczyzn:

 

1. Podgolone boki, włosy kręcone, uniesione do góry

Kobiety uwielbiają facetów z kręconymi włosami! Wystarczy, że podgolisz boki i tył głowy, a w loki z górnej części fryzury wetrzesz odrobinę kosmetyku podkreślającego skręt włosów - wrażenie murowane!

10 modnych fryzur dla mężczyzn!

Franck Provost

 

2. Włosy proste z długą grzywką, w lekkim nieładzie

Jeśli od dawna nosisz długie włosy, czas na małą metamorfozę! Podgolony tył i pocieniowana góra z długą grzywą to świetna fryzura dla "niepokornych łobuziaków"!

10 modnych fryzur dla mężczyzn!

Jean Louis David

 

3. Włosy krótkie, kręcone

Klasyczne męskie cięcie w stylu lat 40. - krótsze włosy po bokach i z tyłu głowy, a dłuższe na górze. Podobną kędzierzawą fryzurę nosił James Dean.

10 modnych fryzur dla mężczyzn!

L'Oreal Profesionnel

 

4. Włosy krótkie, proste, w nieładzie

Przylizane kosmyki są passe! Lekko pocieniowane włosy bez problemu ułożysz w artystyczny nieład. Dłuższa grzywka umożliwi układanie fryzury na kilka sposobów.

10 modnych fryzur dla mężczyzn!

L'Oreal Profesionnel

 

5. Włosy krótkie, proste, z uniesioną grzywką na bok

Szpakowaci panowie mogą postawić na krótkie cięcia i asymetrycznie uniesioną grzywkę. Twarz z odsłoniętym czołem zawsze wygląda młodziej!

10 modnych fryzur dla mężczyzn!

L'Oreal Profesionnel

 

6. Włosy długie, proste, z grzywką na czole

Panowie z prostymi włosami mogą postawić na asymetryczną długą grzywkę. Dobrze obcięta i wycieniowana nie potrzebuje specjalnego modelowania.

10 modnych fryzur dla mężczyzn!

Todd Winterton, Spada

 

7. Włosy długie, zaczesane do tyłu, z podgolonymi bokami

Fryzura z "młodości naszych dziadków". Włosy zaczesane do tyłu w stylu retro to hit!

10 modnych fryzur dla mężczyzn!

Dean Tsopanis, Biba

 

8. Włosy półdługie z prostą grzywką zaczesaną do góry

Wszyscy twardziele, którzy dotąd uznawali wyłącznie "żołnierskie cięcia", powinni zapuścić dłuższe grzywki. Włosy postawione na sztorc wyglądają bardzo zawadiacko.

10 modnych fryzur dla mężczyzn!

Rachel de Zylva, Rokk Ebony

 

9. Włosy krótkie, sterczące do góry

Wielbicie krótkich cięć mogą postawić na dłuższy "czubek". Jeśli włosy na szczycie głowy będą dość długie, ok. 4-5 cm, będzie można je układać na wiele sposobów w zależności od okazji.

10 modnych fryzur dla mężczyzn!

Joe Controneo, Zinc the Element of Hair

 

10. Włosy półdługie, falowane, z grzywką zaczesaną do tyłu

Falowane włosy zaczesane do tyłu wyglądają bardzo elegancko. Świetnie sprawdzą się podczas ważnych uroczystości, takich jak ślub.

10 modnych fryzur dla mężczyzn!

Melissa Bowman, Preen

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (32)
/miesiąc temu
Te za bardzo meskie de...ile to prwnie lyse paly albo 2-3mm jak w kryminale w carskiej rosiiii. A po co byly takie? Po to, żeby wszy się nie legly. Niestety teraz 90% prostych polaczkow takie nosi. Cokolwiek innego to "pedalskie" bu...ki i prostaki
/11 miesięcy temu
"Dziadek sie w grobie przewraca jak widzi to pedalstwo... Moze zboczenie zawodowe ale nie ma jak wojsko kazdy powinnien to przejsc bo pozniej jest jak na zalaczonym obrazku." Myślę, że jest odwrotnie. Dziadek widząc mężczyznę z głową ogoloną na "żołnierza" stwierdziłby, że to jakiś kryminalista. Natomiast na powyższe fryzury raczej nie zwróciłby uwagi słowami "pedalstwo". W jego czasach przeciętny mężczyzna nie miał tak spaczonej patologią psychiki jak mężczyzna współczesny. Jeśli coś by mu w tych facetach ze zdjęć nie pasowało, to pewnie nie myślałby o gejach, jak ty...
/rok temu
Dziadek sie w grobie przewraca jak widzi to pedalstwo... Moze zboczenie zawodowe ale nie ma jak wojsko kazdy powinnien to przejsc bo pozniej jest jak na zalaczonym obrazku. Piona.
POKAŻ KOMENTARZE (29)