fryzura męska fot. Adobe Stock

10 modnych fryzur dla mężczyzn - efekt WOW gwarantowany [ZDJĘCIA]

Rządzą podgolone boki i zaczesana do tyłu długa grzywka oraz włosy pozostawione w nieładzie. Mamy też coś dla brodaczy!
fryzura męska fot. Adobe Stock

Jakie fryzury męskie są najmodniejsze? Podgolone boki i zaczesana do tyłu długa grzywka pojawią się w większości stylizacji mistrzów nożyczek. Dużym powodzeniem będą się także cieszyć męskie fryzury pozostawione w lekkim nieładzie lub zawadiacko postawione do góry. Mamy też propozycję dla mężczyzn z długimi brodami.

Top 10 fryzur dla mężczyzn:

  1. Lekko falowane z przedziałkiem z boku
  2. Proste w nieładzie
  3. Z długą, uniesioną grzywką
  4. Fryzura do bujnej brody
  5. Włosy krótkie, cieniowane
  6. Proste z grzywką na bok
  7. Długie z podgolonymi bokami
  8. Kontrolowany nieład
  9. Półdługie z grzywką
  10. Męska fryzura na ślub

Najmodniejsze męskie fryzury

Jeśli dawno nie byłeś u fryzjera, tym lepiej - masz szansę na stworzenie czegoś oryginalnego! W tym sezonie najmodniejsze będą włosy półdługie – krótsze po bokach i z tyłu głowy, a dłuższe na górze. Najlepiej, by różnica między długościami była znaczna - jeśli włosy z przodu i na czubku głowy będą miały od 5 do 10 cm, będzie można układać je na wiele sposobów, odpowiednio do okazji. Półdługie, lekko pocieniowane włosy stworzą artystyczny look, pasujący zarówno na co dzień, jak i eleganckie wyjścia.

1. Lekko falowane włosy z przedziałkiem z boku

To fryzura, w której większości mężczyzn będzie do twarzy. Kluczowy jest wyraźnie zaznaczony przedziałek z boku głowy. Ważne też, żeby włosy po bokach nie były podgolone na krótko.

klasyczna fryzura męska
fot: AdobeStock

2. Włosy proste w lekkim nieładzie

Jeśli od dawna nosisz długie włosy, czas na małą metamorfozę! Podgolony tył i boki plus pocieniowana góra z postawioną, lekko potarganą grzywką to świetna fryzura dla „niepokornych łobuzów”.

fryzura męska proste włosy
fot:. AdobeStock

3. Włosy półdługie, uniesione

W starych amerykańskich filmach taka męska fryzura uchodziłaby za klasyk. Dziś też niejedna kobieta się za nią obejrzy :-) Najważniejsze w niej są dłuższe włosy z przodu i na czubku głowy, uniesione do góry i lekko zaczesane.

fryzura męska z grzywką do tyłu

4. Fryzura, która pasuje do bujnej brody

Mężczyźni, którzy mogą pochwalić się długą i gęstą brodą, dobrze będą wyglądać w fryzurze z dłuższą grzywką. Umożliwia układanie włosów na kilka sposobów i równoważy zarost.

fryzura dla mężczyzny z brodą
fot: AdobeStock

5. Włosy krótkie, mocno pocieniowane

Krótkie włosy różnej długości dają wiele możliwości stylizacji. Można zrobić bałagan na głowie przy użyciu pasty modelującej albo zostawić fryzurę do wyschnięcia i tylko przeczesać ją palcami, układając grzywkę.

fryzura męska włosy cieniowane
fot: AdobeStock

6. Włosy proste z grzywką na czole

Panowie z prostymi włosami i z wysokim czołem mogą postawić na asymetryczną grzywkę zaczesaną na bok. Dobrze obcięta i wycieniowana wymaga ewentualnie tylko niewielkiej ilości żelu.

fryzura męska zaczesna na bok
fot: AdobeStock

7. Włosy długie z podgolonymi bokami

Fryzura z „młodości naszych dziadków”. Włosy zaczesane do tyłu wymagają użycia jakiegoś kosmetyku utrwalającego, ale warto poświęcić im chwilę, by uzyskać efekt WOW!

fryzura męska z długą grzywką
fot: AdobeStock

8. Włosy lekko potargane, w nieładzie

To fryzura, która idealnie sprawdzi się u dojrzałych mężczyzn, którzy zaczynają siwieć. Jednocześnie tzw. kontrolowany nieład skutecznie odejmuje lat ;-)

fryzura męska w nieładzie
fot: AdobeStock

9. Włosy półdługie z opadającą grzywką

Ta propozycja skierowana jest do panów z gęstą czupryną. Włosy w większości są półdługie, z naturalną, swobodnie opadającą grzywką.

fryzura męska dla gęstych włosów
fot: AdobeStock

10. Włosy półdługie z grzywką do tyłu

Takie ułożenie będzie pasować panom z prostymi, jak i lekko falowanymi włosami. Zaczesane do tyłu wyglądają bardzo elegancko. Ta męska fryzura świetnie sprawdzi się podczas ważnych uroczystości, takich jak ślub.

fryzura męska zaczesana do tyłu
fot. AdobeStock

Modne fryzury damskie:Najmodniejsze krótkie fryzury na rok 2019
Fryzura bob - 51 zdjęć!Najmodniejsze fryzury dla włosów półdługich