POLECAMY

Letnie fryzury: Zmysłowe fale

Wbrew pozorom taka fryzura bywa trudna do zrobienia. Zwykłe wałki i lokówka mogą zbyt mocno skręcać włosy. Dowiedz się, jak tego uniknąć.
Letnie fryzury: Zmysłowe fale fot. FREE
Jeśli masz długie włosy, wybierz wałki o dużej średnicy. Najlepsze do kręcenia będą termoloki. Nakręcaj pasma dosyć luźno i nie na całej długości włosów (skończ na wysokości ok. 2 cm od nasady). Trzymaj wałki na włosach około pięciu minut. Po zdjęciu zaczesz włosy do tyłu, kilka pasm z góry głowy wygładź delikatnie szczotką. Wydziel pasmo z przodu i nakręć je jeszcze raz na duży wałek, potem rozwiń i utrwal lakierem do włosów.


Nie masz wałków o dużej średnicy? Nakręć włosy na mniejsze, ale potrzymaj je krócej – maksymalnie trzy minuty. Po zdjęciu termoloków rozczesz włosy szczotką i spryskaj odrobiną lakieru.


Na krótsze włosy (np. sięgające do ramion) nakręcaj wałki średniej wielkości (większe nie pofalowałyby włosów, tylko dodały im objętości).


Chcesz uzyskać efekt fal i dużej objętości fryzury? Nałóż na włosy piankę dodającą włosom objętości i nakręcaj pasma włosów aż do nasady. W ten sposób dodatkowo je uniesiesz i sprawisz, że fryzura będzie pełniejsza.

Które termoloki wybrać? Zapytaj na uroda.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)