POLECAMY

Letnie fryzury: Megaobjętość

Żeby uzyskać taki efekt, nie musisz już spędzać prawie godziny przed lustrem, susząc i stylizując włosy okrągłą szczotką. Lepiej użyj termoloków
Letnie fryzury: Megaobjętość fot. FREE

Grube pasma suchych włosów nakręcaj ściśle na wałki: „Wybierz te o grubej średnicy i trzymaj je na włosach tylko przez trzy minuty. Następnie rozczesz włosy, pochylając głowę do przodu” – radzi Eliza Gawin.

„Jeśli nie masz grubych wałków, możesz użyć tych o mniejszej średnicy, ale nie nakręcaj końcówek – pozostaw je proste. Ten zabieg sprawi, że włosy będą seksownie uniesione” – podpowiada Robert Kupisz, stylista.

„Najprostszy sposób na nadanie włosom objętości bez efektu starannie uczesanej fryzury to zakręcenie na wałki tylko dolnych pasm włosów i rozczesanie ich” – twierdzi Robert Kupisz.

Twoje włosy są oporne na zabiegi stylizacyjne i szybko opadają? Po nawinięciu ich na termoloki każde zakręcone pasmo u samej nasady (tuż przy wałku) spryskaj niewielką ilością lakieru do włosów. W ten sposób wzmocnisz efekt uniesienia. Pamiętaj tylko, żeby nie rozczesywać ich mocno grzebieniem – w ten sposób możesz usunąć lakier. „Jeśli chcesz przeczesać włosy, użyj grzebienia o bardzo szeroko rozstawionych zębach i nie zaczynaj od samej nasady włosów” – radzi Robert Kupisz.

Które termoloki wybrać? Zapytaj na uroda.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)