POLECAMY

Jaka prostownica?

Planuję zakup prostownicy do włosów, ale nie chcę kupić takiej, która będzie mi niszczyć włosy. Na co mam zwrócić uwagę przy wyborze?
Planuję zakup prostownicy do włosów, ale nie chcę kupić takiej, która będzie mi niszczyć włosy. Na co mam zwrócić uwagę przy wyborze?
Dominika

Witam
Podając włosy wysokiej temperaturze musisz się liczyć, że zawsze narażasz je na zniszczenia. Nie ma prostownicy, która nie niszczy włosów.
Aby ograniczyć zniszczenia włosów wybierz prostownicę zawierającą:

  • nasadki ceramiczne, jonizujące
  • regulacje temperatury - będziesz mogła dostosować temperaturę do potrzeb swoich włosów. Jeśli są mocno kręcone i ciężko je wyprostować wybieraj wysoką temperaturę. Jeśli tylko lekko wywijają na boki - najniższą temperaturę.
  • zwróć uwagę na dobrą markę.

Pamiętaj o tym, że nie tylko dobra prostownica, ale także ochrona kosmetykami termoochronnymi, prawidłowe prostowanie jest ważne, aby ograniczyć zniszczenia włosów podczas prostowania..
Pozdrawiam

Agnieszka Obstawska - trycholog, badania skóry głowy, zabiegi fryzjerskie

www.handsomemen.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/6 lat temu
najlepsza prostownica z jaka sie spotkalam u fryzjera stylisty w anglii byla firmy JDJ 500zł
/7 lat temu
Proste nie masz czynszu do zapłacenia pracowników przy stoisku to i niższą kwotę bierzesz za taki sam towar. Po drugie nie tracisz czasu na dojazd tłok i kolejkę w kasie. Jak kupować to tylko w sieci.
/7 lat temu
dobra prostownica to i troche kosztuje ale mimo jej wysokiej ceny jestem w stanie ja kupic tylko nie znam zadego sklepu internetowego moze moglby mi ktos polecic ???
POKAŻ KOMENTARZE (1)