POLECAMY

Długie włosy na życzenie

Marzy ci się bujna fryzura, ale twoje kosmyki pozostawiają wiele do życzenia? Wypróbuj przedłużanie włosów. Podpowiadamy, jak i gdzie to zrobić.
Długie włosy na życzenie fot. ONS
Co łączy Evę Longorię, Angelinę Jolie, Nicky Hilton, Kirsten Dunst, Catherine Zeta-Jones i wiele innych gwiazd? Wszystkie mają przedłużone lub zagęszczone włosy metodą Hairdreams! Jest ona dostępna również w Polsce. Do wyboru masz dwa rodzaje włosów: Basic, które nadają się do noszenia przez ok. pół roku, i Special – włosy poddane ręcznej selekcji, które możesz nosić do 1,5 roku. Jak wygląda samo przedłużanie? Malutkie, opatentowane łącza i systemy aplikacji sprawiają, że pasemka nie odróżniają się od własnych włosów. Jedynym minusem jest cena: od 800 zł.

Długie na imprezę
Chcesz przedłużyć włosy w ciągu 5 minut? Wybierz pasma z klipsami. Są wielokrotnego użytku – mogą posłużyć na kilka imprez. Plus za przystępną cenę: 5 pasm – 109 zł. Kupisz je na: www.peruki.biz.

Dopinaj kucyki
Treski są świetnym pomysłem na karnawałową imprezę, pod warunkiem że ich kolor jest identyczny z twoim własnym. Są dość tanie i służą bardzo długo.

Czy długie włosy są bardziej zmysłowe niż krótkie kosmyki? Porozmawiaj na forum polki.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)