Fryzury 2020. „Beach wave” bob daje włosom objętość i pasuje każdej kobiecie. To hit wakacji

Fryzura beach wave bob fot. screen Instagram:@mariahschambers i @whitegoldboutique
Beach wave bob to jedna z najładniejszych, najwygodniejszych i najmodniejszych fryzur na lato 2020. Jak wygląda i komu będzie w niej dobrze?
Karolina Kalinowska / 29.06.2020 06:07
Fryzura beach wave bob fot. screen Instagram:@mariahschambers i @whitegoldboutique

Jaka jest najmodniejsza fryzura na wiosnę i lato? Oczywiście fale! Jednak w tym roku w zupełnie innym, nowoczesnym wydaniu, które pokochało już wiele kobiet na całym świecie. Ten sezon należy do połączenia klasycznego boba i blunt boba.

Beach wave bob (bo to o nim mowa) jest bardzo seksownym, kobiecym i nonszalanckim uczesaniem, które będzie odpowiednie na czerwony dywan (tę fryzurę nosi już wiele gwiazd m.in. Kate Holmes), ale równie dobrze sprawdzi się w czasie urlopu i beztroskiego wypoczynku na plaży.


fot: screen Instagram

Jak zrobić fryzurę beach wave bob?

W tej fryzurze bardzo duże znaczenie ma samo strzyżenie. Blunt bob to tzw. tępe cięcie, które zapewnia włosom wyjątkową objętość. Fryzjer najpierw wykonuje równe cięcie, a później delikatnie strzępi nożyczkami końce włosów. Bardzo ważne jest, aby końcówki poszczególnych kosmyków były tej samej długości.

Kształt fryzury jest taki sam, jak w przypadku klasycznego boba, ale samo cięcie przy ramionach wygląda zupełnie inaczej. Właśnie dzięki temu fryzura zyskuje większą objętość i staje się niezwykle lekka.


fot: Screen Instagram

Od samego początku mówiłyśmy o falach. Tylko gdzie te fale? Jeżeli chcesz uzyskać efekt delikatnych loków, to wystarczy, że po umyciu włosów nałożysz na nie produkt zwiększający objętość i wysuszysz włosy ugniatając delikatnie pasma. Na koniec możesz całość delikatnie spryskać solą morską w sprayu lub lakierem.

Więcej modnych fryzur:Mamy to! 5 najmodniejszych fryzur na rok 2020
Nie możemy oderwać wzroku... To jeden z najładniejszych trendów w koloryzacji, jaki ostatnio wdziałyśmy. Będzie hit?

Redakcja poleca

REKLAMA