Prezenty technologiczne

Zobacz, co kupić w prezencie osobie, która doskonale orientuje się w nowych technologiach i śledzi nowinki z tej branży.
Marta Wilczkowska / 2 miesiące temu

Elektronika wkroczyła już do każdej dziedziny życia: pracy, nauki, sportu, rozrywki oraz kuchni! Jeśli  masz wśród bliskich fankę lub fana nowych technologii i zastanawiasz się, co im kupić pod choinkę - te propozycję są dla ciebie. Wybrałyśmy najciekawsze pomysły na elektroniczne prezenty z oferty gwiazdkowej 2018!

Gadżety tech idealne na prezent gwiazdkowy

Niektóre wybrane przez nas rzeczy nie należą do najtańszych, ale warto traktować je jak inwestycję na lata. Dobry laptop czy telefon to nie tylko modny gadżet, ale pożyteczne (i często niezbędne!) narzędzie do codziennej pracy i nauki.

Dla osób z nieco mniejszym budżetem przygotowałyśmy garść inspiracji. Lokalizator kluczy czy powerbank przydadzą się w kryzysowej sytuacji.

Kilka pomysłów znajdą tu osoby, które szukają prezentów dla prawdziwych gadżeciarzy: kamera cofania, drony, smartwatch, słuchawki dla graczy i wiele innych.

Zobacz pozostałe kategorie prezentów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/rok temu
O tak, chciałabym nawigację TomTom, taki sprzęt na pewno bardzo ułatwia podróżowanie, może w tym roku dostanę ;)
/rok temu
a ja marze o fajnym materacu, nawet już go wybrałam,. kochany mikołaju kup mi materac sembella comfeel drift, bo taki sobie wymarzyłam , to przeciez tez technologia :)
/3 lata temu
ja liczę, że dostanę od Mikołaja iphone 6s :) byłam grzeczna i jestem fanką apple! :)
POKAŻ KOMENTARZE (3)