POLECAMY

Prezenty technologiczne

Zobacz, co kupić w prezencie osobie, która doskonale orientuje się w nowych technologiach
Marta Wilczkowska / 9 miesięcy temu

Elektronika wkroczyła już chyba do każdej dziedziny życia: pracy, nauki, sportu, rozrywki, nawet kuchni! Jeśli więc masz wśród bliskich fankę lub fana nowych technologii, ta galeria jest dla ciebie. Wybrałyśmy najciekawsze pomysły na elektroniczne prezenty z oferty gwiazdkowej 2017!

Dlaczego warto postawić na prezenty technologiczne?

Niektóre wybrane przez nas prezenty nie należą do najtańszych, ale warto traktować je jak inwestycję na lata. Dobry laptop czy telefon to nie tylko modny gadżet, ale pożyteczne (i często niezbędne!) narzędzie w codziennej pracy i nauki.

Dla osób z nieco mniejszym budżetem przygotowałyśmy garść inspiracji na pożyteczne gadżety, z którymi życie od razu staje się łatwiejsze. Lokalizator kluczy czy powerbank to rzeczy, które z pewnością przydadzą się nie jeden raz w kryzysowej sytuacji.

Kilka pomysłów znajdą tu też te z was, które szukają prezentów dla prawdziwych gadżeciarzy: kamera cofania, drony, smartwatch, słuchawki dla graczy i wiele innych. Poznaj ponad 50 pomysłów na ciekawe prezenty technologiczne 2017!

Zobacz pozostałe kategorie prezentów

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/8 miesięcy temu
O tak, chciałabym nawigację TomTom, taki sprzęt na pewno bardzo ułatwia podróżowanie, może w tym roku dostanę ;)
/8 miesięcy temu
a ja marze o fajnym materacu, nawet już go wybrałam,. kochany mikołaju kup mi materac sembella comfeel drift, bo taki sobie wymarzyłam , to przeciez tez technologia :)
/2 lata temu
ja liczę, że dostanę od Mikołaja iphone 6s :) byłam grzeczna i jestem fanką apple! :)
POKAŻ KOMENTARZE (3)