Prezenty technologiczne - najlepsze smartwatche, telefony, gadżety

Ktoś, kto doskonale orientuje się w nowinkach technologicznych, z pewnością ucieszy się z interesującego gadżetu pod choinką.
Urszula Wilczkowska / 10.10.2018 05:00 / aktualizacja: 30.10.2019 14:37

Elektronika wkroczyła już do każdej dziedziny życia: pracy, nauki, sportu, rozrywki oraz kuchni! Jeśli  masz wśród bliskich fankę lub fana nowych technologii i zastanawiasz się, co im kupić pod choinkę – te propozycję są dla ciebie. Wybrałyśmy najciekawsze pomysły na elektroniczne prezenty z oferty gwiazdkowej 2019!

Niektóre wybrane przez nas rzeczy nie należą do najtańszych, ale warto traktować je jak inwestycję na lata. Dobry laptop czy telefon to nie tylko modny gadżet, ale pożyteczne (i często niezbędne!) narzędzie do codziennej pracy i nauki.

Gadżety elektroniczne

Dla osób z nieco mniejszym budżetem przygotowałyśmy garść inspiracji. Lokalizator kluczy czy powerbank przydadzą się w każdej kryzysowej sytuacji.

Prezent dla gadżeciarza

Kilka pomysłów znajdą tu też osoby, które szukają prezentów dla prawdziwych gadżeciarzy: kamera cofania, drony, smartwatch, słuchawki dla graczy i wiele innych.

Prezent dla nastolatka

Nastolatkom za to z pewnością przypadnie do gustu elektryczna hulajnoga lub deskorolka. Będzie mógł spędzić na wycieczkach długie godziny, gdy w końcu przyjdzie lato!

Więcej pomysłów na prezent:Prezenty do 50 zł Prezenty do 100 zł Prezenty do 200 złPrezenty dla rodzicówPrezenty dla mamy Prezenty dla tatyPrezenty dla dziadkówPrezenty dla babciPrezenty dla żonyPrezenty dla chłopakaPrezenty dla dziecka (0-10 lat)Prezenty dla niemowlakaPrezenty dla rocznego dzieckaPrezenty dla dwulatkaPrezenty dla przedszkolakaPrezenty dla nastolatkaPrezenty kosmetyczne