POLECAMY

Tak wygląda najlepsze ćwiczenie na mięśnie brzucha!

Nasza trenerka podpowiada, jak wykonywać je w kilku różnych wersjach. Wszystko zależy od stopnia twojego zaawansowania!
Agata Bernaciak / 7 miesięcy temu

Marzysz o płaskim brzuchu? Mamy coś dla ciebie! W tym materiale video trenerka personalna Joanna Zając-Borowicka zaprezentuje najskuteczniejsze ćwiczenie na mięśnie brzucha, dzięki któremu w krótkim czasie zmienisz jego wygląd o 180 stopni. Nie wierzysz? Spróbuj, a przekonasz się, że to naprawdę działa!

Tego jeszcze nie było! Te ćwiczenia na brzuch pomogą wam schudnąć w 7 dni

Jak wygląda najlepsze ćwiczenie na mięśnie brzucha?

Ćwiczenie, które według Asi najskuteczniej rzeźbi brzuch, angażuje do pracy również mięśnie tułowia, ramion i grzbietu. Mowa o pozycji bestii, zaczerpniętej z treningu animal flow! Jest to ciekawa alternatywa dla popularnych brzuszków, które - choć również skuteczne - często są źle wykonywane, a co za tym idzie bywają kontuzyjne (a przede wszystkim szybko się nudzą!).

Jak wykonać to ćwiczenie? Asia prezentuje jego kilka różnych wariantów. To, jaki wybierzesz, zależy od twojego stopnia zaawansowania. Jesteś ciekawa, jak wygląda to ćwiczenie? Koniecznie zobacz video i już dziś włącz je do swojego codziennego treningu.

Zapraszamy do obejrzenia filmu!

Jeśli chcesz schudnąć powinnaś znać swoją podstawową przemianę materii!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/2 miesiące temu
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: wwwigortreneronlinepl i wygraj 10.000 złotych!
/2 miesiące temu
OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA WEJDŹ TERAZ NA IGORTRENERONLINE.PL I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH
/3 miesiące temu
OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA IGORTRENERONLINE.PL I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!
POKAŻ KOMENTARZE (2)