Dzień Ojca fot. Materiały prasowe

Najlepszy pomysł na aktywny weekend

Wielkie dmuchańce, animacje dla maluchów, pokazy akrobatyczne, konkursy i biegi: sztafetowe, rodzinne, dla dzieci – lepszego pomysłu na aktywne spędzenie czasu całą rodziną nie znajdziecie! 19 i 20 czerwca odbędzie się Rodzinny Weekend Sportowych Atrakcji na Stadionie „Podskarbińska”.
Redaktorki Polki.pl / 15.06.2021 06:59
Dzień Ojca fot. Materiały prasowe

Stadion Podskarbińska jest jednym z największych obiektów lekkoatletycznych w Polsce, ale w weekend 19-20 czerwca zamieni się w wielką imprezę sportową dla małych i dużych. Na pewno nikt nie będzie się nudził! Wspólna zabawa i niezwykłe sportowe emocje gwarantowane, ale nie zabraknie też stref chilloutu. 

Na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu: gigantyczny dmuchaniec o powierzchni 610 m², strefa animacji dla maluchów, zawody w bieganiu, konkursy z nagrodami, strefa małego architekta z 10000 klocków, znani sportowcy, pokazy akrobatyczne i nie tylko, żywe pluszowe maskotki, darmowe badania biomechaniki stopy, największy grill w Polsce, foodtrucki i wiele innych.

fot. materiały prasowe

W ramach imprezy, w sobotę 19 czerwca, odbędzie się Lekkoatletyczny Dzień Dziecka, a w niedzielę 20 czerwca DAD’S DAY 2021! W programie między innymi: biegi sprinterskie dla dzieci, sztafety rodzinne oraz Bieg Główny na 5000 m.

Więcej informacji na: https://osir.waw.pl/iii-bieg-super-taty/


fot. materiały prasowe

Wstęp na imprezę jest wolny! Bawmy się razem! Wydarzenie odbywa się pod patronatem Tomasza Kucharskiego Burmistrza Dzielnicy Praga – Południe m.st. Warszawy.

Więcej informacji na stronie www.osir.waw.pl