Życzenia dla położnych – jak wyrazić wdzięczność i podziw za ich pracę? Gotowe teksty na Dzień Położnej

Dzień położnej - życzenia fot. AdobeStock, Kzenon
Życzenia dla położnych są wyrazem głębokiego szacunku i wdzięczności dla osób, które wspierają rodziny w jednym z najważniejszych momentów życia. Położna nie tylko troszczy się o kobiety w ciąży, przyjmuje porody, ale również pomaga w opiece nad noworodkami. 8 maja to Dzień Polskiej Położnej, dlatego wyślij gotowe – niebanalne życzenia, które wywołają uśmiech.
Redaktorki Polki.pl / 07.05.2024 10:06
Dzień położnej - życzenia fot. AdobeStock, Kzenon

Spis treści:

 1. Śmieszne życzenia dla położnych
 2. Wierszyki z okazji Dnia Polskiej Położnej
 3. Najpiękniejsze życzenia dla położnych
 4. Mądre życzenia dla położnej
 5. Życzenia dla położnej od serca
 6. Życzenia SMS z okazji Dnia Położnych

Śmieszne życzenia dla położnych

Zabawne życzenia sprawią, że Dzień Położnych upłynie w radosnej atmosferze. Śmieszne życzenia mogą rozładować napięcie i dodać energii do codziennej, odpowiedzialnej pracy. To kategoria, w której pomysłowość łączy się z humorystycznymi zwrotami.
***
By wasze noce były spokojniejsze niż te na dyżurze, a każdy poród przypominał narodziny gwiazdy – szybki, błyskotliwy i pozostawiający po sobie blask szczęścia!
***
Niech Wasza wiedza i doświadczenie mnożą się jak króliki, a humor nigdy nie opuszcza, nawet gdy trzeba wstać w środku nocy! Cudownego święta.
***
Życzę Wam, aby noce bez snu, jakie przeżywacie, były wynikiem pasji, a nie pracy. Niech Wasza cierpliwość rośnie szybciej niż liczba nadgodzin i narodzin.

Wierszyki z okazji Dnia Polskiej Położnej

Rymowane wierszyki na różną okazję to zawsze strzał w dziesiątkę. Zaskocz swoją położną niebanalnymi życzeniami, w których słowa tworzą kreatywną całość, pełną pozytywnych emocji. Wybierz gotowy tekst i ślij na ręce cudownej kobiety.
***
Kochane położne, w dniu Waszego święta,
życzymy, aby narodziły się bliźnięta!
Za Waszą pracę, troskę i poświęcenie,
niech Wam los zapewni w szczęściu zatracenie.

Niech każdy poród przebiega bez komplikacji
i przenosi w świat pozytywnej grawitacji.
Niechaj Wasza praca będzie doceniana
i przy awansie niezapomniana.
***
To dzień, w którym świętują anioły,
bo nigdy na ziemi nie zawiodły.
Położne wspierają mamy i dzieci w potrzebie,
dodając miłości oraz pewności siebie.

Życzymy Wam spełnienia na każdym kroku,
aby praca położnej nie traciła cudownego uroku.
Życzymy, aby wszystkie marzenia się spełniły,
a każde narodziny, codzienność radością wypełniły.

***
Gdy wrócisz do domu, po nieprzespanej nocy,
pamiętaj, że jesteś posiadaczką niesamowitej mocy.
To dzięki Tobie w rodzinie pojawia się kolejne serduszko,
a mama może pocałować dziecinę w uszko.
Pragniemy dla Ciebie wszystkiego, co najpiękniejsze,
spełniaj marzenia, nawet najśmielsze.

Najpiękniejsze życzenia dla położnych

Czas na słowa, które mają za zadanie wzruszyć i pokazać głęboki szacunek dla niezwykłej pracy położnej. Najpiękniejsze życzenia dostarczają poczucie spełnienia. Do tekstu możesz dołączyć jeden z pozytywnych i mądrych cytatów o życiu.
***
Do położnych o złotych sercach: niech każdy dzień pracy przynosi Wam poczucie spełnienia, a wdzięczność szczęśliwych rodziców stanie się najlepszą nagrodą za trud codzienności. Niech każdy poród, przy którym asystujecie, będzie przypomnieniem o cudzie życia.
***
Życzę, aby Wasza praca zawsze była pełna miłości, cierpliwości i zrozumienia, a każde nowe życie, któremu pomagacie przyjść na świat, przynosiło wraz z sobą radość i dumę.
***
Życzę Wam, abyście nigdy nie zapomniały, jak ważną pracę wykonujecie, pomagając rodzinom w najbardziej kluczowym momencie życia. Niech każdy uśmiech noworodka będzie dla Was najpiękniejszym podziękowaniem.

życzenia na dzień położej

fot. Życzenia dla położnych / Canva, polki.pl

Mądre życzenia dla położnej

8 maja warto docenić mądrość, cierpliwość i doświadczenie położnych. To cechy, które sprawiają, że początki z dzieckiem stają się zdecydowanie łatwiejsze. Jeśli szukasz życzeń, które motywują i skłaniają do przemyśleń, oto kategoria właśnie dla ciebie.
***
Niech doświadczenie zdobyte w pracy stanie się Waszym przewodnikiem, pomagającym rozwiązywać nawet najtrudniejsze sytuacje z łatwością i gracją. Samych pozytywnych emocji w Dniu Położnych.
***
Życzę Wam, abyście zawsze zachowały spokój i opanowanie, nawet w najbardziej stresujących momentach. Pamiętając, że każda trudność to kolejna lekcja. Wytrwałości!
***
Niech mądrość i intuicja towarzyszą Wam w każdej decyzji. Niech uśmiech i ciepło, którymi obdarzacie rodziców, wracają do Was z podwójną siłą. Wszystkiego, co najlepsze.

Życzenia dla położnej od serca

Zdania od serca przepełnione są wdzięcznością, szczerością i pięknem uczuć. Gotowy tekst można zapisać na kartce urodzinowej lub wypowiedzieć osobiście przy ulubionej położnej. Spraw, aby ten dzień upłynął wśród wzruszających słów.
***
Z całego serca dziękujemy za Waszą empatię, cierpliwość i nieocenioną pomoc w tych niezwykłych momentach naszego życia. Bez Was byłoby zdecydowanie ciężej. Spełnienia prywatnego, ale i zawodowego!
***
Dziękujemy za to, że każdy trudny moment czynicie łatwiejszym, a każdy szczęśliwy – jeszcze bardziej wyjątkowym. Wszystkiego, co tylko zapragniecie.
***
Wasza praca to niezwykłe połączenie profesjonalizmu i miłości. Dziękujemy, że jesteście naszymi aniołami w przełomowych chwilach naszego życia. Szczęśliwego święta wszystkich położnych.

Życzenia SMS z okazji Dnia Położnych

Wysłanie choćby krótkiej, ale serdecznej wiadomości SMS, gwarantuje pozytywny impuls na dobry dzień. Oto nasze zwięzłe i gotowe propozycje życzeń z okazji Dnia Położnych:

 • „Dziękujemy za Wasze złote ręce i serca pełne empatii”
 • „Za każdy nowy oddech, który wspieracie – dziękujemy!”
 • „Niech każdy dzień przynosi Wam radość i satysfakcję!”
 • „Dziękujemy za cierpliwość, profesjonalizm i miłość”
 • „Za wszystkie nowe życia, które pomagacie przywitać – ogromne dzięki!”
 • „Dziękujemy, że jesteście przy każdym cudzie narodzin, ofiarowując swoje serce i umiejętności”
 • „Za Waszą pracę, pełną wyzwań, ale też ogromnej miłości i empatii – serdecznie dziękujemy”

Czytaj także:
Jaka powinna być idealna położna?
Personel na porodówce. Kto jest kim na oddziale położniczym?
Życzenia urodzinowe dla szwagierki – pomysły pełne serca i humoru

Redakcja poleca

REKLAMA