Piękne podziękowania dla przedszkolanki, które możesz wydrukować lub wpisać ręcznie na kartkę. Propozycje od dzieci i rodziców

podziękowania dla przedszkolanki fot. Adobe Stock, AntonioDiaz
Podziękowania dla przedszkolanki przekazuje się na koniec roku szkolnego w formie laurek, kartek lub wyrecytowanych wierszyków. Przedszkolaki dziękują wtedy za świetnie spędzony czas, ale i rodzice mogą napisać od siebie kilka ciepłych słów wdzięczności za opiekę nad maluchami oraz życzenia radosnych wakacji.
/ 29.04.2024 05:13
podziękowania dla przedszkolanki fot. Adobe Stock, AntonioDiaz

Przedszkolanki i przedszkolankowie każdego dnia mają pod opieką kilka lub kilkanaście żywiołowych dzieciaków, dlatego też na koniec roku warto podziękować im za zaangażowanie w swoją pracę i opiekę nad maluchami. Możesz to zrobić na kilka sposobów.

Spis treści:

  1. Podziękowania dla przedszkolanki od dzieci
  2. Krótkie podziękowania dla przedszkolanki od rodziców

Podziękowania dla przedszkolanki od dzieci

Podziękowania od dzieci można wpisać na kartkę okolicznościową lub własnoręcznie przygotowaną przez maluchy laurkę. Możesz też przygotować urocze rymowanki, które dziecko wyrecytuje przed przedszkolankami, dziękując im w ten sposób za cały rok pracy i opieki.

***

Nie na długo, lecz dziś się żegnamy,
Na ciepłe wakacje panią wysyłamy,
Wrócimy jesienią, gotowi na zabawę,
Zaprosimy panią na pyszną kawę.

***

Pani (imię), dziękujemy pięknie!
Bez pani w wakacje tak super nie będzie.
Dziękujemy za opiekę, zabawę i czas,
Zrobimy super rzeczy jeszcze nie raz!

***

Dziękujemy za mądrość i wskazanie drogi,
Za naukę, zabawę i życie bez trwogi,
Już nas do szkoły czas zaprowadzić,
Lecz nie możemy pani zostawić.
Oto nasz prezent skromny, lecz piękny,
Niech Pani za bardzo za nami nie tęskni.

***

Za wszystkie wybryki bardzo przepraszamy,
Dziś już niestety się z Panią żegnamy.
Niech Pani wspomina nas dobrze i miło,
Życzymy, by wszystko się Pani spełniło!

***

***

Kochana Pani (imię), dziękujemy za cały czas spędzony z nami, za opiekę i zabawę, a przede wszystkim za pomoc w problemach i poprawianie humoru każdego dnia!

***
Dziś już się żegnamy, ale na pewno jeszcze kiedyś się spotkamy. Dziękujemy za ciepło i pani piękny uśmiech, za naukę i zabawę, a przede wszystkim dużo cierpliwości!

podziękowania dla przedszkolanki tekst

fot. Podziękowania dla przedszkolanki/Adobe Stock, oksix

Krótkie podziękowania dla przedszkolanki od rodziców

Jeśli jesteś rodzicem lub opiekunem dziecka, na pewno również chcesz podziękować przedszkolance za cały trud włożony w codzienną opiekę nad twoim maluchem. Możesz to zrobić przy pomocy ręcznie wypisanej kartki okolicznościowej lub dołączyć uroczy bilecik do prezentu czy bukietu. Przedszkolance na pewno będzie miło, że doceniasz jej codzienną pracę.

Oto pomysły na krótkie życzenia z podziękowaniami dla przedszkolanki:

  • Dziękujemy za Pani zaangażowanie w wychowanie i opiekę nad naszymi dziećmi. Życzymy wszystkiego dobrego i dalszych sukcesów zawodowych!
  • Serdecznie dziękujemy za czas poświęcony naszym dzieciom, za opiekę nad nimi i codzienne zaangażowanie we wspólna zabawę. Życzymy samych wspaniałych chwil w życiu i oczywiście samych grzecznych przedszkolaków.
  • Kochana Pani (imię)! Wiemy, że opieka nad naszymi maluchami nie jest łatwym zadaniem, dlatego tym skromnym podarunkiem pragniemy podziękować za trud włożony w ich codzienne wychowanie. Dziękujemy za poświęcony im czas, za naukę oraz przekazywanie najważniejszych wartości.
  • Serdecznie dziękujemy za cały rok ciężkiej pracy i opieki nas naszymi - co tu dużo mówić - wcale nie aniołkami. Życzymy wszystkiego dobrego, udanych wakacji oraz wielu sukcesów zawodowych!

krótkie podziękowania dla przedszkolanki

fot. Podziękowania dla przedszkolanki/Adobe Stock, BGStock72

Czytaj także:
Jak zorganizować urodziny w przedszkolu?
Jak przygotować wyprawkę do przedszkola?
Życzenia na Dzień Nauczyciela od przedszkolaków

Redakcja poleca

REKLAMA