Życzenia urodzinowe dla chrzestnego i chrzestnej – wierszyki i gotowe teksty. Propozycje, które sprawią radość

Życzenia z okazji urodzin chrzestego i chrzestnej fot. AdobeStock, Lumos sp
Życzenia urodzinowe dla chrzestnego i życzenia urodzinowe dla chrzestnej to serdeczne teksty, w których uczucia łączą się z wdzięcznością. Rodzice chrzestni pełnią w swoim życiu ważną funkcję: wspierają bliskich w wychowywaniu dzieci, a także od pierwszego sakramentu starają się przekazać cenne wartości. W dniu urodzin warto pamiętać o osobach, z którymi łączy nas nierzadko rodzinna, ale i duchowa relacja.
Redaktorki Polki.pl / 11.05.2024 07:34
Życzenia z okazji urodzin chrzestego i chrzestnej fot. AdobeStock, Lumos sp

Spis treści:

 1. Wierszyki dla chrzestnych z okazji urodzin
 2. Klasyczne życzenia urodzinowe dla chrzestnego
 3. Śmieszne życzenia urodzinowe dla chrzestnego i chrzestnej
 4. Wzruszające życzenia urodzinowe dla chrzestnej
 5. Kreatywne życzenia dla chrzestnego i chrzestnej
 6. Krótkie życzenia urodzinowe dla chrzestnych

Wierszyki dla chrzestnych z okazji urodzin

Przygotowanie wierszyka to kreatywny sposób, aby pokazać chrzestnym, jak bardzo są dla nas ważni. Tego typu życzenia mogą być zarówno zabawne, jak i pełne emocji, a ich rytmiczna forma sprawia, że łatwo zapadają w pamięć. Z okazji urodzin, życz rodzicom chrzestnym wszystkiego, co najlepsze w niebanalny sposób.

Wierszyki urodzinowe dla chrzestnej

W dniu tak wspaniałym, Chrzestnej kochanej,
życzę spełnienia marzeń i wielkiej wygranej,
Szczęścia, zdrowia i pogody ducha,
niech każdy dzień radością bucha.

Szczerych przyjaciół, wymarzonych ciuszków,
a w dzbanku najpiękniejszych kwiatuszków. 
Niech każdy dzień przynosi nadzieję,
spełnienie i słodycz w godziny wleje.

***
Życzę Ci słońca w każdej pogodzie
i ubrań, które zawsze będą w modzie.
Niech każdy dzień przynosi natchnienie,
a także najpiękniejszych emocji płomienie.

Zdrowie niech dopisuje na każdym kroku,
nigdy nie trać swojego kobiecego uroku.
Niech serce w rytm szczęśliwej melodii puka,
a Twoje życie będzie jak wybitna sztuka!

Wierszyki urodzinowe dla chrzestnego

Sto lat z okazji urodzin Chrzestnego,
kolejnego roku jeszcze piękniejszego!
Życzę fantastycznych dni i młodego ducha,
co szaleństwem czasami wybucha.

Spełniaj marzenia, nie patrz na ich rozmiary,
zawsze miej śmiałe, ale szczere zamiary.
Sukcesów w życiu zawodowym, jak i prywatnym,
bądź silny, odważny, a nie zbytnio delikatny!

***
Gdy urodziny obchodzi mój Chrzestny,
świętuje człowiek niezwykle inteligentny!
A ja mu życzę ogromnych sukcesów,
owocnych interesów i braku kompleksów.

Niech zdrowie dopisuje na każdym kroku
i marzenia nie tracą swojego uroku.
Życzę optymizmu i nieustannej ciekawości świata,
niech Twoja codzienność po prostu wymiata!

Klasyczne życzenia urodzinowe dla chrzestnego

Na urodzinowej kartce fantastycznie prezentują się szczere, klasyczne życzenia. Oto kategoria właśnie dla ciebie, jeśli pragniesz wyrazić wdzięczność za obecność chrzestnego. To gotowe teksty o eleganckim i ponadczasowym charakterze, idealne dla osób ceniących tradycyjne wartości. W przypadku, gdy ojciec chrzestny to również wujek, możesz wykorzystać życzenia urodzinowe dla wujka.
***
Z okazji Twoich urodzin pragnę przekazać Ci najserdeczniejsze życzenia. Niech każdy nowy dzień przynosi radość, zdrowie i pomyślność. Dziękuję, że jesteś moim opiekunem duchowym i zawsze mogę na Ciebie liczyć. Życzę, aby każdy kolejny rok był lepszy od poprzedniego. Wszystkiego najlepszego!
***
Z okazji urodzin najdroższemu Chrzestnemu pragnę życzyć:

 • zdrowia, które pozwala cieszyć się każdym dniem,
 • szczęścia, które nigdy nie opuści Twojego domu,
 • miłości – bezgranicznej.

Pragnę wyrazić swoją wdzięczność za wszystkie lata wsparcia, mądrości i cierpliwości. Niech ten rok przyniesie Ci mnóstwo powodów do uśmiechu. Sto lat!
***
Kochanemu Chrzestnemu pragnę życzyć spokoju, harmonii i wszelkiej pomyślności. Dziękuję za Twoją obecność w moim życiu i za to, że zawsze jesteś przy mnie. Niech nadchodzące lata przyniosą zdrowie i spełnienie we wszystkich dziedzinach życia. Cieszę się, że mogę świętować ten dzień razem z Tobą. Wszystkiego, co najlepsze!

Śmieszne życzenia urodzinowe dla chrzestnego i chrzestnej

Śmieszne propozycje to życzenia, w których dobry humor łączy się z lekkością słów. Zabawne teksty przypadną do gustu wszystkim rodzicom chrzestnym ceniącym luźną atmosferę, nawet w dniu urodzin. Ślij teksty w zabawnej wersji i spraw uśmiech na twarzy bliskich osób.

Śmieszne życzenia z okazji urodzin chrzestnego

Dziś wielkie święto, więc życzę Ci, abyś zawsze był młody duchem, nawet gdy Twoje stawy zaczną grać pierwsze skrzypce! Niech te urodziny będą tak radosne jak Twoje dowcipy na rodzinnych spotkaniach. Obyś zawsze miał siłę do ścigania marzeń... i czasem autobusu. Sto lat w humorze, którego nigdy Ci nie brakuje!
***
Kochanemu Chrzestnemu pragnę życzyć tyle energii, ile ma małe dziecko po zjedzeniu całego słoika miodu. Niech każdy nowy rok przynosi tylko przyjemne niespodzianki – a przynajmniej takie, które można zwrócić w ciągu 14 dni. Obyś nigdy nie stracił zapału do życia, zwłaszcza w poniedziałki. Świętuj dzisiaj tak, jakby jutro było święto narodowe!

Zabawne życzenia z okazji urodzin chrzestnej

Z okazji Twoich urodzin życzę Ci, abyś zawsze miała tyle energii, co telefon na pełnej baterii i nigdy nie musiała używać trybu oszczędzania energii! Obyś zawsze znalazła swój ulubiony kanał w telewizji i nigdy nie zgubiła pilota. Niech Twój uśmiech będzie zaraźliwy, a humor nie wygasa, nawet gdy szaleje największa burza. Sto lat w zdrowiu, szczęściu i ciągłym uśmiechu!
***
Kochana, w dniu Twoich urodzin życzę Ci, abyś miała tyle powodów do śmiechu, ile gwiazd na niebie, a Twoje życie było słodsze niż ciasto, które (mam nadzieję) dziś zjesz! Niech każdy dzień przynosi nową przygodę – chociażby taką, jak znalezienie drugiej skarpetki. Obyś zawsze miała powody do radości, a Twoja garderoba nigdy nie wychodziła z mody. Świętuj każdy moment z wielkim entuzjazmem!

życzenia dla chrzestnego i chrzestnej

fot. życzenia urodzinowe dla chrzestnego i chrzestnej / Canva, polki.pl

Wzruszające życzenia urodzinowe dla chrzestnej

Gratulacje prosto z serca przepełnione są ciepłymi i szczerymi uczuciami. Wybierz wzruszające życzenia dla chrzestnej, jeśli pragniesz, aby twoje słowa na długo pozostały w pamięci. Do ciepłych zdań warto dołączyć jeden z cytatów o miłości, aby w urodziny podkreślić bliskość waszej relacji.
***
Z okazji Twoich urodzin pragnę podziękować za wszystkie lata pełne miłości, wsparcia i cennych rad. Jesteś dla mnie nie tylko Chrzestną, ale także inspiracją i prawdziwą przyjaciółką. Życzę Ci zdrowia pozwalającego cieszyć się każdym dniem, niekończącej się radości i spokoju – otulającego Twoje serce. Wszystkiego najlepszego!
***
W dniu Twoich urodzin pragnę wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczny(a) za Twoją obecność w moim życiu. Dziękuję za dobre serce, mądrość, cierpliwość i cenne rady na każdym kroku. Życzę, abyś budziła się z uśmiechem na twarzy i trwałego poczucia, że jesteś kochana oraz doceniana. Niech nadchodzący rok przyniesie Ci tyle samo szczęścia, ile Ty wnosisz w życie innych. Wszystkiego najlepszego!
***
Najdroższa, pragnę życzyć Ci nie tylko zdrowia, szczęścia, ale także harmonii i miłości. Jesteś dla mnie kimś więcej niż Chrzestną – częścią mojej rodziny, na którą zawsze mogę liczyć. Dziękuję za wszystkie wspólne chwile i za to, że zawsze jesteś, kiedy Cię potrzebuję. Życzę, aby każdy dzień był pełen wzruszeń i pięknych momentów. Sto lat!    

 Kreatywne życzenia dla chrzestnego i chrzestnej

Życzenia dla chrzestnej i chrzestnego w kreatywnej wersji zaskoczą unikatowym i pomysłowym doborem słów. W tej kategorii znajdziesz idealne propozycje dla osób, które pragną wyjść poza standardowe formuły. Niebanalne życzenia nie tylko wyrażają szacunek i miłość, ale również inspirują oraz tworzą niezapomniane wspomnienia urodzinowe.
***
Z okazji Twoich urodzin życzę Ci, aby każdy dzień był jak najlepiej napisany scenariusz, pełen niespodzianek, zwrotów akcji i szczęśliwych zakończeń. Niech Twoje życie będzie przepełnione kolorowymi barwami. Odkrywaj, doświadczaj, żyj pełnią życia i niech każdy moment będzie inspiracją do dalszych poszukiwań.
***
Drodzy Rodzice Chrzestni, przepis na idealny urodzinowy dzień: weźcie szczyptę radości, dodajcie kilka łyżek serdeczności, wymieszajcie z garścią dobrego humoru, a następnie polejcie wszystko obfitością miłości. Gotujcie na wolnym ogniu przez cały dzień w otoczeniu najbliższych. Niech ten przepis będzie zawsze pod ręką, a każdy kolejny rok przynosi nowe składniki do życiowego menu. Sto lat!
***
Matko Chrzestna/Ojcze Chrzestny pragnę życzyć, aby wszystkie Twoje marzenia się spełniły! Nie przestawaj dążyć do realizacji kolejnych celów z radością, jaką zawsze wnosisz w życie innych. Życzę, abyś zawsze miał/a przy sobie kompas szczęścia, który prowadzi przez codzienność, a także plecak pełen zdrowia i energii do podróżowania. Pamiętaj, że najlepsze jeszcze przed Tobą.

Krótkie życzenia urodzinowe dla chrzestnych

Krótka wiadomość SMS z okazji urodzin dla chrzestnych? To nowoczesny i skuteczny sposób, aby zapewnić o pamięci, a także życzyć wszystkiego, co najlepsze. Czasami mniej znaczy więcej. Wybierz jedną z naszych gotowych propozycji i spraw, że ciepłe słowa niemal natychmiastowo zapewnią udany dzień solenizantom.
***

 • Niech każdy dzień będzie pełen zdrowia i radości. Wszystkiego najlepszego!
 • Życzę Ci uśmiechu od ucha do ucha, nie tylko od święta. Sto lat!
 • Niech ten rok przyniesie Ci tyle szczęścia, ile gwiazd na niebie. Wszystkiego najlepszego.
 • Życzę Ci, aby każdy dzień był lepszy niż poprzedni. Świętuj wspaniale!
 • Z okazji urodzin życzę Ci mnóstwa zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń!
 • Ciepłych uśmiechów, dużo zdrowia i samych szczęśliwych dni. Najlepszego!
 • Niech ten rok obfituje w miłe niespodzianki i niezapomniane chwile. Wszystkiego najlepszego!
 • Życzę Ci dni pełnych miłości, radości i ciepła. Świętuj każdy moment!
 • Na Twoje urodziny, życzę Ci morza szczęścia i góry zdrowia. Wszystkiego, co najlepsze.
 • Niech każda chwila dzisiejszego dnia przynosi Ci radość. Wszystkiego najlepszego.

Czytaj także:
Życzenia urodzinowe dla cioci. Gotowe szablony
Życzenia urodzinowe dla dziadka – klasyczne i zaskakujące
Pozdrowienia na popołudnie inspirują do czerpania przyjemności z każdej chwili

Redakcja poleca

REKLAMA