Jak obliczyć wydatki na I Komunię Świętą?

Pierwsza Komunia Święta
Kalkulator komunijny? Tego jeszcze nie było! Sprawdź czy wydatki na przyjęcie komunijne Twojego dziecka nie są za duże, za co przepłacasz, a na czym możesz zaoszczędzić. Oto przydatne narzędzie do obliczania kosztów I Komunii Świętej. Na czym polega obliczanie na kalkulatorze komunijnym?
/ 22.03.2018 13:52
Pierwsza Komunia Święta

Kalkulator komunijny to przydatne narzędzie, dzięki któremu zaplanujesz swój budżet oraz najważniejsze wydatki. W pierwszej kolumnie znajduje się lista kosztów. W ten sposób dowiecie się jakie pozycje w planowaniu musicie uwzględnić, są to na przykład:

Zobacz także: W co wyposażyć dziecko - niezbędnik komunijny

W rubryce obok macie podane w przybliżeniu średnie koszty każdej z tych pozycji na liście, a więc wiecie mniej więcej ile co kosztuje. W trzeciej - wpisujecie koszty, które wy musicie ponieść lub które zostały Wam zaproponowana w Kościele, u krawca czy w sklepie z dewocjonaliami.

Zobacz także: Jaka jest rola rodziców w przygotowaniu dziecka do I Komunii 

Po wypełnieniu kalkulatora komunijnego wystarczy kliknąć "SUMUJ KOSZTY" i już wiecie ile musicie wydać na I Komunię Świętą. Czy Wasze koszty pokrywają się z tymi średnimi? Jeśli są wyższe może warto poszukać tańszych odpowiedników, jeśli niższe to znaczy, że trochę zaoszczędzisz, ale upewnij się czy nie kosztem komfortu dziecka, a może o czymś zapomnieliście po prostu?

Oblicz koszty I Komunii Świętej Twojego dziecka i wypróbuj nasz: KALKULATOR KOMUNIJNY

Redakcja poleca

REKLAMA