3 uwodzicielskie drinki na walentynki

Pokusa, rozkosz i uniesienie to nazwy drinków na walentynki. Zobacz, jak przygotować drinki na walentynki i jak je podać - nie zapomnij o miłosnych akcentach.
Redaktorki Polki.pl / 11.02.2021 06:42

Jeśli długo zastanawiałaś się jak spędzić walentynki i uznałaś, że najlepiej będzie w domowym zaciszu - nie zapomnij o tym, by przygotować także drinki na walentynki. Możesz przygotować tradycyjne drinki z alkoholem lub drinki bezalkoholowe

Drinki na walentynki - o czym pamiętać?

Drinki na walentynki wymagają odpowiedniej dekoracji - to może być truskawka nałożona na szklankę i wycięta w kształt serca lub nabita na wykałaczkę. Drinki walentynkowe podaj w eleganckim szkle, by prezentowały się jak najlepiej.

Doskonałym pomysłem na walentynki w domu będzie kolacja dla dwojga - wykwintnych lub całkiem prostych przepisów na wieczór zakochanych, jest całe mnóstwo. Walentynkowa kolacja dla fanów słodkości nie może obejść się bez deseru. Przygotuj efektowne ciasto na walentynki i zaskocz swoją drugą połówkę.

Pamiętaj, że żaden, choćby najmocniejszy alkohol, nie zastąpi romantycznego nastroju. Moc walentynkowego drinka tkwi za to w odpowiednim jego podaniu. Poznaj 3 drinki na walentynki - oto Pokusa, Rozkosz i Uniesienie.

Przepisy na to jak zrobić konkretne drinki na walentynki, znajdziesz pod zdjęciami w galerii.

Artykuł został pierwotnie opublikowany 6.02.2012.

Zobacz inne przepisy na drinki:
Drinki z martini - gotowe przepisy
Drinki z prosecco - na bazie wina musującego
Top 10 najlepszych drinków świata