Piosenka tygodnia: Benjamin Dunn - Melody Of Salvation

Benjamin Dunn, młody, nadzwyczaj twórczy muzyk związany ze środowiskami chrześcijańskimi stworzył płytę, która zdobyła uznanie nie tylko w kręgach przyjaciół z podobnymi "zainteresowaniami", ale i zwróciła uwagę środowisk zupełnie od tematyki religijnej oddalonych.
/ 09.09.2007 00:02

Benjamin Dunn, młody, nadzwyczaj twórczy muzyk związany ze środowiskami chrześcijańskimi stworzył płytę, która zdobyła uznanie nie tylko w kręgach przyjaciół z podobnymi "zainteresowaniami", ale i zwróciła uwagę środowisk zupełnie od tematyki religijnej oddalonych. Nic dziwnego, bo album "Circus Of Love" to zgrabne połączenie najlepszych cech pop'u, rock'a i folk'u, w dodatku ozdobionego niebanalnymi tekstami z tzw. "przesłaniem".

Piosenka "Melody Of Salvation" to pierwszy singiel z płyty przedstawiony w formie teledysku. I właśnie obraz ten zasługuje na szczególną uwagę. Widać, że Benjamin Dunn uważnie śledzi trendy wyznaczane przez twórców i managerów, bo film zrealizowany na potrzeby utworu to typowa produkcja swojego gatunku - stworzona zgrabnie za niewielkie pieniądze i mimo to ciesząca oko.

Benjamin Dunn "Melody Of Salvation"

Benjamin Dunn "Melody Of Salvation"

Benjamin Dunn & Friends to projekt wypływający dopiero na szersze wody przemysłu muzycznego. Pierwszy singiel pozwala jednak przypuszczać, że mogą zajść naprawdę daleko.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/07.04.2011 09:29
nareszcie coś bardziej żywego :)
/07.04.2011 15:59
Na życzenie może być jeszcze żywiej :) Od przyszłego tygodnia zaczną pojawiać się piosenki zespołów z tegorocznego Openera :) Będzie żywo, obiecuję :)
/06.04.2011 09:28
Super piosenka!