5 piosenek na walentynki - miłosna lista przebojów

Piosenki na walentynki fot. Adobe Stock
Szukasz najpiękniejszej piosenki na walentynki? Oto piosenki o miłości, z których stworzysz wyjątkową playlistę. Wśród nich nie może zabraknąć np. „All of Me” czy „Love Me Tender”.
/ 13.01.2021 12:15
Piosenki na walentynki fot. Adobe Stock

Jeśli zastanawiasz się, jak spędzić walentynki i przynamniej część wieczoru spędzicie w domu, ta lista piosenek o miłości z pewnością wam się przyda. 

Oto zestawienie najpiękniejszych piosenek na walentynki, dzięki którym wasz wieczór będzie wyjątkowy. Kolacja dla dwojga nie może obyć się bez romantycznej muzyki w tle. Wybrałyśmy 20 tytułów.

Pola Rise & Andy Ward „Higher”

Ta piosenka na walentynki, jeszcze rok temu nie miałaby szansy znaleźć się w tym zestawieniu. To dość świeży hit 2020 roku, który przecież wciąż brzmi nam w uszach.

Celine Dion „My Heart Will Go On”

Czy można wyobrazić sobie film i piosenkę, która lepiej ilustruje miłość, której nie może zakończyć nawet śmierć? Ten utwór z filmu „Titanic” ma w sobie wszystko.

Lady Gaga, Bradley Cooper „Shallow”

Zarówno piosenka i film, w którym ta para wspólnie wystąpiła, wzbudził ogromne emocje, lecz chyba jeszcze większe zainteresowanie, podsyciły podejrzenia o romans tych dwojga. I właśnie w sile tej muzyki, tkwi niezwykły sukces produkcji.

Savage Garden „Truly Madly Deeply”

Utwór z lat 90. miło kojarzy się zwłaszcza tym, którzy mają nieco więcej niż naście lat. Warto przypomnieć sobie jej słowa i muzykę w walentynki.

Elvis Presley „Love me Tender”

Czy sądziłaś, że w naszym zestawieniu mogłoby zabraknąć hitu Króla Rock And Rolla, bożyszcza kobiet na całym świecie i łamacza niewieścich serc? Jego piosenki były zdecydowanie lepsze niż role filmowe, w których starał się zaistnieć, dlatego utwór „Love Me Tender” skradł nasze (i nie tylko nasze) serca. Banalny, a jednak kultowy.

Zobacz jak przygotować wyjątkowe walentynki:
Jakie kwiaty na walentynki wybrać dla ukochanej?
Pomysły na walentynki - 10 najlepszych propozycji na 14 lutego
Życzenia na walentynki dla koleżanki

Redakcja poleca

REKLAMA