Komedia familijna "Piotruś Królik" w kinach już od 13 kwietnia.

Film w reżyserii Willa Glucka („Annie”, „To tylko seks”, „Łatwa dziewczyna”). Całość oparta na postaciach stworzonych w kultowej serii przez znakomitą Beatrix Potter.
/ 9 miesięcy temu
Komedia familijna "Piotruś Królik" w kinach już od 13 kwietnia. fot. Materiały promocyjne

Piotruś Królik jest niepokorny, trochę złośliwy i zawsze osiąga swój cel. Ale jest przy tym tak słodki i zabawny, że nie da się go nie kochać. To dlatego od dziesięcioleci cieszy się pozycją jednego z najbardziej kultowych dziecięcych bohaterów. Za sprawą znakomitych opowieści Beatrix Potter, która nie tylko je napisała, ale i zilustrowała, na przygodach Piotrusia wychowują się kolejne pokolenia. I tak pewnie będzie przez kolejne dziesięciolecia. A może już zawsze...

Teraz szaleństwa Piotrusia Królika, jego przyjaciół i rodziny (m.in. Ciapcia, Kłapcia, Puchowy Ogonek, Tekla Kałużyńska) zobaczymy w znakomitej komedii „Piotruś Królik”. Przed nami bezprecedensowa wojna o… ogród pana McGregora oraz serce jego pięknej sąsiadki.

Film w reżyserii Willa Glucka („Annie”, „To tylko seks”, „Łatwa dziewczyna”), na podstawie scenariusza Willa Glucka i Roba Liebera. Całość oparta na postaciach stworzonych w kultowej serii przez znakomitą Beatrix Potter.

Zapraszamy na pokazy od 13 kwietnia!

Tagi: film
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)