Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell w lirycznej baśni "Ondine"

Alicja Bachleda w porywającej historii miłosnej u boku amerykańskiego gwiazdora („Aleksander”, „Sen Kasandry”).
/ 21.04.2010 13:50

Alicja Bachleda w porywającej historii miłosnej u boku amerykańskiego gwiazdora  („Aleksander”, „Sen Kasandry”).

Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą – Ondine. Irlandczyk wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy, zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell w lirycznej baśni

Syracuse (Colin Farrell), irlandzki rybak wyławia z morza piękną i tajemniczą kobietę (Alicja Bachleda). Od tej chwili jego życie ulega przemianie. Jego córka Annie (Alison Barry) wierzy, że zagadkowa kobieta jest czarodziejską morską istotą, a Syracuse zakochuje się w niej bez pamięci. Jednak jak w każdej baśni, magiczny czar przeplata się z mrocznym przeznaczeniem.

Liryczna współczesna baśń „Ondine”, w reżyserii laureata Oscara Neila Jordana („Gra pozorów”, „Wywiad z wampirem”), sfilmowana w bajecznych krajobrazach irlandzkiego wybrzeża przez Christophera Doyle’a („Hero”, „Spragnieni miłości”), jest historią o miłości, nadziei i niezachwianej wierze, że niemożliwe może stać się możliwym.

 "Ondine" - zwiastun
 "Ondine" - zwiastun 

Premiera filmu - 23 kwietnia 2010 r.

Materiały prasowe Monolioth