POLECAMY

Minimalistyczne i superseksowne! 23 wzory tatuaży, które spodobają się każdej kobiecie

Który wybrałybyście dla siebie?
/ 5 miesięcy temu

Decyzja o zrobieniu tatuażu to dopiero połowa drogi. Bo równie ważne jest dobrać odpowiedni wzór, który będzie nam się podobał przez wiele lat :)

Decydując się na tatuaż należy udać się do studia, zapytać czy posiadają autoklaw (narzędzie do sterylizacji narzędzi), upewnić się czy pracują na jednorazowych igłach i obsadkach.  
Obejrzeć prace artystów i wybrać tego, którego prace się nam najbardziej podobają.
Nie należy się zniechęcać, jeśli termin zrobienia tatuażu jest odległy, to całkowicie normalne! :)

Wybór odpowiedniego wzoru to naprawdę trudne zadanie. Dlatego warto rozważyć wybranie swojego znaku zodiaku na pierwszy raz.

Mamy dla was 23 kobiece, seksowne, minimalistyczne wzory - zapraszamy do galerii!

Polecamy także:

Ciekawa ozdoba, a może kolejna fanaberia? Czyli wszystko na temat tatuaży

Poznaj znaczenie 5 najpopularniejszych tatuaży!

Tatuaże – galeria

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/4 miesiące temu
Takie delikatne tatuaże mają swój urok, chociaż osobiście jestem fanką konkretniejszych wzorów :) ostatnio mój kolega wytatuował sobie w Jah love tattoo studio orła na plecach. Tatuaż prezentuje się niesamowicie, został wykonany przez Jacka, który pracuje tam od niedawna. Myślę, że w przypadku większych wzorów łatwiej o efekt wow, bo jest tam więcej detali itd. :)
/5 miesięcy temu
Każdy ma inne upodobania i powinniśmy to szanować. Wiele osób nie robi tego "bo jest fajne" Tylko dlatego, że pokazują ich ważne momenty w życiu. Są ludzie którym właśnie tatuaże pomogły wyjść do ludzi bo mieli takie blizny ze tylko tatuaż pomógł to zakryć w jakiś sposób. Człowiek myśli i jest świadomy co się stanie po zrobieniu tatuażu, a mianowicie ze na stare lata nie będzie to zbyt okazjonalne, ale co na starość sie nie zmieni cieszmy sie chwila i korzystajmy z życia :)
/5 miesięcy temu
Tatuaże to moda, propagowana przez puste celebrytki i kontynuowana przez głupie dziunie. To okaleczanie ciała dla popisu. Wygląda okropnie pretensjonalnie . A po latach wiotczeje i wygląda straszliwie.