realistyczne tatuaże 3d fot. Adobe Stock

Tatuaże 3D - trudno oderwać od nich wzrok. Zobacz te zdjęcia!

Dobrze wytatuowany wzór może sprawiać wrażenie wypukłego lub wklęsłego. Zobacz, jaki efekt potrafi dać tatuaż trójwymiarowy.
Małgorzata Germak / 04.07.2019 14:50
realistyczne tatuaże 3d fot. Adobe Stock

Taka ozdoba na ciele mocno przykuwa uwagę, aż ciężko od niej oderwać wzrok. Mało tego - chce się jej dotknąć. Taki efekt dają tatuaże 3D. Są tak wykonane, że wyglądają na trójwymiarowe. Często łączą realizm i abstrakcję.

Jaki wzór wybrać?

Wśród tatuaży 3D często pojawiają się wzory ze zwierzętami. Kobiety lubią tatuować na ciele motyle, ptaki, owady, ale też głowy dzikich zwierząt, np. tygrysa. Mężczyźni raczej wybierają pająki, skorpiony, wilki czy niedźwiedzie. Popularne są też anioły, kwiaty, pióra.

Tatuaż trójwymiarowy dobrze wygląda zarówno wykonany tylko czarnym tuszem, jak i wielokolorowy. Najważniejsze to umieć tak wytatuować wzór, żeby za pomocą cieni nadać mu efekt 3D. To dzięki temu mamy wrażenie, że coś jest wypukłe albo wklęsłe. Ludzkie oko można na tyle oszukać, że aż chce się dotknąć takiego tatuażu, żeby przekonać się, czy jest płaski :-).

tatuowanie 3D
fot. AdobeStock

5 rzeczy, które powinnaś wiedzieć, zanim zrobisz tatuaż na szyi

Zanim zrobisz tatuaż 3D

Jeśli chcesz zrobić sobie trójwymiarowy tatuaż, nie spiesz się. Poszukaj naprawdę dobrego studia - nie wszyscy fachowcy od tatuaży odnajdują się w tej stylistyce tatuowania. Najlepiej, żeby osoba, u której chcesz się tatuować, miała już w swoim portfolio tego typu prace albo wręcz specjalizowała się w efekcie 3D.

Zanim zdecydujesz się na wzór, przedyskutuj z tatuażystą ostateczny wygląd wzoru i upewnij się, że miejsce na ciele, które wybrałaś, dobrze wyeksponuje tatuaż. Wzór nie może też być za mały, bo wtedy efekt trójwymiarowości może być niezauważalny.

Skorzystaj z najlepszych zniżek na smartfony, laptopy i sprzęt AGD. Nie przegap żadnej zniżki ze strony MediaMarkt kody rabatowe

Wszystko, co musisz wiedzieć o tatuażach

Tatuaże z efektem trójwymiarowości - zdjęcia

Jakie wzory najlepiej się sprawdzą przy takiej technice tatuowania? Zobacz inspiracje na motywy 3D!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Guillermo Prestegui (@guillermoprestegui)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mike DeVries (@mikedevries)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Samiksha (@samiksha0206)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ozzy Aikas (@ozymandiastattoo)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Giulio pt (@giulio_firenze)

Więcej inspirujących pomysłów na tatuaż:Poznaj znaczenie 5 najpopularniejszych tatuaży!Tatuaże napisy - inspiracje z Instagrama

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)