POLECAMY

Kobiety się nimi zachwycają, a my ich nie lubimy. Wybrałyśmy (naszym zdaniem) najbrzydsze perfumy

Na naszej liście jest 8 pozycji.

Pisałyśmy już o naszych ulubionych zapachach. Mimo, że każda z nas ma zupełnie inne preferencje i używa zupełnie innych perfum to, jeśli chodzi o nielubiane zapachy, miałyśmy zbieżne poglądy. Wybrałyśmy 8 zapachów, które albo źle nam się kojarzą, albo są dla nas nijakie, albo po prostu z jakiś powodów nas od nich... odrzuca.

Wybór redakcji: najseksowniejsze perfumy

Oczywiście, perfumy to bardzo indywidualna sprawa. Co więcej, ten sam zapach może na każdej skórze pachnieć i rozwijać się zupełnie inaczej. Mimo wszystko do tej pory dziwimy się, że niektóre perfumy, które znalazły się na naszej nielubianej liście są albo kultowe albo sprzedają się najlepiej na świecie! Zajrzyjcie do naszej galerii. Macie podobne zdanie?

 

#dolcegabbana 💞 #mylove #dziękuję #dolcegabbanalightblue

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MagdaChudzińska (@magdachudzinska)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/rok temu
Z zaprezentowanych zapachów też żaden mi się nie podoba. Ale zapachy to kwestia gustu, a każdy może mieć inny. Ja osobiście uwielbiam starszą klasykę : Mitsouko Guerlain, Shalimar Guerlain, Chamade Guerlain, Givenchy III, Opium YSL (sprzed reformulacji czyli sprzed 2009), Youth-Dew Estee Lauder, Explosive Etienne Aigner, Private Collection Estee Lauder, Or Noir Pascal Morabito, Chanel No5 i Chanel No19.
/rok temu
a Paniom się wydaje, że jesteście jakimiś wyroczniami? co to nas obchodzi, że Wam się te zapachy nie podobają? nie muszą. ważne, że znajdują swoje fanki, "na których" ładnie pachną i o to chodzi. trzeba mieć tupet, żeby taką galerię walnąć.
/2 lata temu
Sorry ale bardzo głupie uzasadnienie Ewo że chanel no5 dla starych bab. Ty też będziesz kiedyś w zaawansowanym wieku i ciekawe czy będzie Ci miło być starą babą! Wystarczy powiedzieć że nie podoba Ci się ten zapach.
POKAŻ KOMENTARZE (2)