Jak szybko przytyć - poznaj wskazówki, co robić gdy za mało ważysz

W naszym filmiku znajdziesz wskazówki dotyczące tego, jak szybko przytyć! Zobacz!
Weronika Kwaśniak / 01.09.2016 12:16

Aby szybko przytyć, spożywaj dużą ilość pokarmów bogatych w tłuszcz, np. śmietankę, masło, żółtka jaj. Do tego jedz żywność o wysokiej zawartości białka - mięsa i nabiał. Wskazana jest także spora ilość łatwo przyswajalnych węglowodanów: potraw mącznych (makarony, pierogi, itd.) oraz napojów słodzonych miodem. Pozwalaj sobie na podjadanie między posiłkami!

Jak poprawić apetyt u dorosłego?

Zastanawiasz się, jak szybko przytyć? Nie jesteś z tym sama! Problem niedowagi dotyczy dużej części społeczeństwa. Chociaż otyłym ludziom taki kłopot może wydawać się zabawny, w tej kwestii nie pomoże często powtarzana porada: "Po prostu jedz dużo i często zapychaj się fast-foodami". Nie chodzi przecież wyłącznie o to, aby zwiększyć masę ciała, ale aby zrobić to z głową i nie wpędzić się w problemy zdrowotne.

Obsesyjne zajadanie się pizzą czy frytkami może i pomoże szybko przytyć, ale wraz z kilogramami zyskasz też cellulit i prawdopodobieństwo innych (nie tylko kosmetycznych) dolegliwości. Obejrzyj nasz filmik i dowiedz się więcej na temat tego, jak zdrowo zwiększyć masę ciała! Jak przytyć? Radzi redakcja Polki.pl!

Zdjęcia użyte w filmiku: Fotolia

Tagi: niedowaga