POLECAMY

Co dają ćwiczenia na orbitreku? Będziesz zaskoczona!

Przekonaj się, jakie korzyści przynoszą regularnie ćwiczenia na orbitreku. Ten sprzęt jest dostępny w każdej siłowni!
Agata Bernaciak / 10 miesięcy temu

Nie bez powodu większość trenerów personalnych zaleca kobietom rozpoczęcie ćwiczeń od porządnego kardio. To właśnie ten typ treningu pozwala na rozgrzanie wszystkich partii mięśniowych i doskonale przygotowuje go do dalszego, siłowego treningu. Sprzętem, który w tym ci pomoże jest właśnie orbitrek.

Odstające i kształtne pośladki to marzenie (prawie) każdej kobiety! Mamy dla was 3 najlepsze ćwiczenia na jędrną pupę

Dlaczego warto zacząć ćwiczyć na orbitreku?

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z siłownią, zacznij od orbitreku. Jest bardzo łatwy w obsłudze i pomaga w spaleniu tkanki tłuszczowej w ekspresowym tempie.

Warto zwrócić szczególną uwagę na fakt, że regularne ćwiczenie na tym sprzęcie nie obciąża stawów, a więc jest bezpieczne dla zdrowia.

Jeśli zależy ci na szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej, najkorzystniej przepleść treningi na orbitreku z treningiem siłowym, dzięki któremu zwiększysz masę mięśniową.

To złote połączenie w krótkim czasie sprawi, że twoje ciało będzie nie do poznania! Pierwsze efekty zauważysz już po 3 tygodniach regularnych ćwiczeń.

To już chyba przesada! Makijaż na siłownię to nowy trend, który zdobywa coraz większą popularność

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/8 miesięcy temu
Ja co prawda nie miałam problemów z nadwagą, nie mniej wyglądałam zawsze jak szkielet. I aby nie było przypuszczeń o anoreksję. Też mnie to nie dotyczyło. Po prostu budowę miałam taką a nie inna. Zaczęłam ćwiczyć na siłowni, myślałam że coś to zmieni. Niby troszkę było lepiej, ale faktyczna poprawa nastąpiła jak zastosowałam Largomass jaki brał mój chłopak.W końcu wyglądam normalnie, jak każda normalna wysportowana osoba.