LEGGINSY - legginsy, legginsy adidas, legginsy nike

Strój wpływa na motywację i samoocenę, a to ma bardzo duże znaczenie w czasie treningu.
Karolina Kalinowska / 07.03.2017 05:10

Legginsy to obcisłe, przylegające do ciała spodnie, które gwarantują swobodę ruchów. Są wykorzystywane głównie w czasie aktywności fizycznej. Jednak współcześnie ta bardzo wygodna część garderoby zdobyła wielu entuzjastów i wiele osób wybiera je również na co dzień. Łącząc je z tuniką lub długim swetrem.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat legginsów, to czytajcie dalej. W naszym tekście znajdziecie informacje na temat legginsów Adidas, legginsów Nike, legginsów sportowych, legginsów sportowych damskich i legginsów damskich cienkich na fitness.

14 rzeczy, o których powinnyście pamiętać, zanim zaczniecie ćwiczyć

Sportowe legginsy Adidas

W ofercie tej popularnej marki sportowej znajdziecie bardzo duży wybór damskich legginsów sportowych. Współcześnie ubrania sportowe są wykonane z nowoczesnych materiałów zapewniających komfort ruchów, wentylację i odprowadzają na zewnątrz wilgoć.

W aktualnej ofercie marek sportowych nawet bardzo wymagające konsumentki są w stanie znaleźć coś dla siebie. Dla współczesnych kobiet parametry technologiczne to za mało. Bardzo ważny jest również wygląd ich stroju sportowego, bo nawet w czasie treningu chcą się czuć pewnie i kobieco. Legginsy marki Adidas wyróżniają się znakomitą jakością, ale także niepowtarzalnym wyglądem. Dlatego jak najszybciej zapomnijcie o powyciąganych spodniach dresowych i zastąpcie je legginsami na fitness lub legginsami do biegania.

Regularne chodzenie na siłownię ma zbawienny wpływ na sylwetkę. Dlaczego?

 

Kreatywność to siła @allymisslove #HereToCreate

Post udostępniony przez Oficjalne konto adidas Poland (@adidas_pl)

Sportowe legginsy Nike

Legginsy Nike to najwyższa jakość i ponadczasowa stylistyka. Wykonane są z nowoczesnych materiałów odprowadzających wilgoć, dzięki temu zapewniają komfort, suchość i niezbędne wsparcie w trakcie intensywnych ćwiczeń. Większość modeli legginsów Nike ma średniej wysokości pas w kształcie litery V, co dodatkowo wyszczupla sylwetkę, a płaskie szwy zapewniają komfort w czasie treningu.

W kolekcji marki Nike większość osób bez problemu znajdzie legginsy odpowiednie dla siebie. W portfolio dostępne są klasyczne czarne legginsy, ale pojawiają się również kolorowe, zdobione ekstrawaganckimi wzorami. Można znaleźć również legginsy z seksowymi wstawkami wykonanymi z transparentnej siatki, które uwydatniają kobiece atuty.

Jak wybrać najlepsze buty do biegania?

 

What’s better than bright white kicks? Bright white kicks with some sweat on them 💪 The limited edition Flyknit Zoom Agility White Pack is made for your most intense workouts and maximum staring potential 😍. Available through the link in our profile.

Post udostępniony przez NikeWomen (@nikewomen)

Legginsy na fitness

Naszym zadaniem nie można zamykać się w określonej grupie, bo legginsy do biegania równie dobrze możecie założyć na fitness, a legginsy na fitness do biegania. Oczywiście każdy produkt różni się od siebie i jest przystosowany do konkretnej dyscypliny sportowej, ale nie warto zamykać się w tych sztywnych ramach.

Legginsy na fitness są bardzo kobiece. Wyróżniają się intensywną kolorystyką i zawracającymi uwagę wzorami. Im więcej kolorów i wzorów na legginsach tym lepiej. Przecież każda kobieta chce zostać zauważona!

Jeżeli ktoś chce wam wmówić, że strój do ćwiczeń nie ma znaczenia, to nie dajcie się zwieść. Oczywiście nie wpłynie na wyniki, ale ma bardzo duże znaczenia motywacyjne. Bo przecież lepiej ćwiczy się w ładnych, kolorowych i dopasowanych ubraniach, niż w rozciągniętych dresach, które pamiętają jeszcze czasy liceum. Oczywiście nie namawiamy do wydawania fortuny na strój sportowy, ale naszym zadaniem warto pomyśleć, chociaż o fajnych sportowych legginsach. Jeżeli chcecie znaleźć coś dla siebie, to koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie w niej legginsy do ćwiczeń, które pozwolą się poczuć pewnie.

Gdy brak motywacji. Co zrobić, aby zmobilizować się do ćwiczeń i odchudzania?

 

Move your body in ways that better you mentally AND phyically. Do it for YOU, not the person on the mat next to you. #MoreThanAWorkout #BeMoreHuman #MoveMore #Yoga #YogaEveryDamnDay #yogis #yogaofinstagram

Post udostępniony przez Reebok (@reebok)

Redakcja poleca

REKLAMA