Jak ćwiczyć podczas spaceru z dzieckiem? Ten trening sprawi, że schudniesz!

Ćwiczenia z dzieckiem w wózku naprawdę pomogą ci schudnąć! Nie wiesz, jak przygotować taki trening? Poznaj naszą propozycję.
Agata Bernaciak / 31.01.2018 05:18

Okazuje się, że każdy spacer z dzieckiem możesz połączyć z aktywnością fizyczną. Biorąc pod uwagę ogromną ilość czasu, którą spędzasz z maluchem na powietrzu, ćwiczenia te naprawdę mogą zdziałać cuda.

Jak to możliwe? Po pierwsze w trakcie marszu z wózkiem wykonujesz porządny trening kardio, który wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Po drugie - z pomocą wózka możesz wykonać naprawdę zaawansowane ćwiczenia siłowe, które poprawią jędrność skóry i wpłyną na zwiększenie masy mięśniowej (a tym samym przyspieszą utratę zbędnych kilogramów). Gotowa? Do dzieła!

Jak ćwiczyć na spacerze z dzieckiem? Najlepsze propozycje ćwiczeń z wózkiem

Jeśli jesteś ciekawa, jak ułożyć plan treningowy do wykonania na spacerze z dzieckiem, koniecznie obejrzyj nasze wideo. W materiale zobaczysz kilka propozycji ćwiczeń, które możesz przepleść intensywnym marszem po parku. Efekty zobaczysz już po kilku tygodniach (i gwarantujemy, że naprawdę będziesz nimi zaskoczona!).

Więcej informacji o Justynie znajdziecie na jej profilu na Instagramie: instagram.com/just_fit_mom

Polecamy!

Jak trenować razem z dzieckiem? Zobacz najlepsze propozycje ćwiczeń!

Poznaj 4 najczęstsze błędy w opiece nad dzieckiem, które powodują ból pleców!

Redakcja poleca

REKLAMA