Chcesz zacząć ćwiczyć, ale zajmujesz się dzieckiem? Zobacz, jakie ćwiczenia możesz robić razem z nim!

Świetna zabawa i porządny wycisk dla twojego ciała gwarantowany! Dzięki tym ćwiczeniom przyspieszysz swój powrót do formy sprzed ciąży.
Agata Bernaciak / 11 miesięcy temu

Ten trening nie tylko pomoże ci spalić tkankę tłuszczową, ale również zagwarantuje super rozrywkę twojemu maluszkowi. Już dziś zacznij ćwiczyć z dzieckiem i poczuj się lepiej we własnej skórze! Twój słodki ciężar na pewno będzie się cieszył z takiej formy spędzania wspólnego czasu.

Jak zacząć ćwiczyć z dzieckiem?

Przede wszystkim mierz siły na zamiary. Trenerka personalna (i mama dwójki cudownych chłopców!) Justyna Podobińska podpowie ci, jak zacząć przygodę ze wspólnymi treningami.

W naszym materiale wideo zobaczysz kilka propozycji ćwiczeń, które możesz wykonać razem z dzieckiem. Jeśli jednak nie jesteś pewna, czy uda ci się asekurować dziecko w trakcie ich wykonywania, daj sobie czas. Nie rób nic na siłę. Ten trening ma być dla was świetną zabawą, a nie wiązać się z dodatkowym stresem.

Więcej informacji o Justynie znajdziecie na jej profilu na Instagramie: instagram.com/just_fit_mom

Polecamy!

Poznaj 4 najczęstsze błędy w opiece nad dzieckiem, które powodują ból pleców!

Jak wyrzeźbić barki i plecy? Oto najlepsze ćwiczenia!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 miesięcy temu
Dla mnie ćwiczenie z córeczką to sama przyjemność, bo z jednej strony dbam o dostarczenie odpowiedniej dawki wysiłku, co przy pozostałościach po ciąży jest ważne, z drugiej wzmacnia bliskość z dzieckiem gwarantując mu wspaniała zabawę. Po tym jak skończył mi sie pokarm, to dorzuciłam do tego wszystkiego Slimunox i błyskawicznie powróciłam do wagi sprzed ciąży
/11 miesięcy temu
Nie wiedziałam, że mogę ćwiczyć razem z moim maluchem. Świetny artykuł, pełen bardzo przydatnych opcji. Żeby zrzucić kilogramy po ciąży dodatkowo stosuję dietę i iqacai. W ciągu tygodnia dałam radę pozbyć się nawet 4 kg, co według mnie jest ogromnym wyczynem.