Czy wiesz jak ubrać się adekwatnie do sytuacji?

Uroczystości wymagają od nas nie tylko nienagannego zachowania, ale także stroju. Czy wiesz jakich ubrań unikać, a jakie powinny być wzięte pod uwagę przy doborze stroju na uroczystość? Oto kilka porad.

fot. Czy.wieszjak.pl

Jeśli wybieramy się na chrzciny, powinniśmy wybrać jakiś komplet w stonowanym kolorze, np. bezowym lub kawowym. Bardzo mile widziane są tutaj wszelkiego rodzaju garsonki czy także sukienki. Jeżeli decydujemy się na spodnie to trzeba pamiętać, żeby były one eleganckie w pasującym kolorze do żakietu. Lepiej zrezygnować z dżinsów na ten jeden dzień i wyglądać bardziej schludnie.

Natomiast jeśli wybieramy się na czyjś ślub najbardziej pasującym ubraniem jest po prostu sukienka. Ale należy pamiętać, że sukienka powinna być elegancka (np. mała, czarna). Z sukienki w stylu plażowym z wiązaniem na szyi można bez wahania zrezygnować.

Najpiękniejsze polskie miasta w świątecznej scenerii. My już czujemy magię świąt!

Jeżeli jednak wybieramy się na uroczystość pogrzebową nie wypada przyjść w stroju jakkolwiek wyzywającym lub prowokującym otoczenie. Kostium może być złożony ze spodni i żakietu lub spódnicy i żakietu, jednak zawsze musi być w kolorze czarnym.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)