POLECAMY

Jak wyszczuplić wewnętrzną partię ud? Te ćwiczenia ci w tym pomogą!

Przekonaj się, jak powinnaś ćwiczyć, by twoje nogi stały się smukłe i zgrabne! To naprawdę działa.
Agata Bernaciak / miesiąc temu

Ty też narzekasz na wygląd swoich ud? Na szczęście tę strefę ciała bardzo łatwo jest wysmuklić. Kluczem do sukcesu są odpowiednie ćwiczenia, które w połączeniu z treningiem kardio dają naprawdę rewelacyjne rezultaty! Nie wierzysz? To musisz spróbować. Do dzieła!

Jak wyszczuplić wewnętrzną partię ud?

Nasza trenerka Barbara Urzędowicz pokazuje, w jaki sposób powinnaś ćwiczyć, by w szybkim czasie dostrzec pierwsze efekty w postaci zmniejszenia obwodu uda.

Niestety to właśnie w wewnętrznej partii ud odkłada się najwięcej tłuszczyku... Dlatego jeśli marzą ci się zgrabne nogi bez cellulitu, już dziś zacznij z nami ćwiczyć! Uda ci się osiągnąć sukces, jeśli będziesz wykonywać ten krótki trening codziennie, a co 2-3 dzień wpleciesz w swój plan ćwiczenia kardio (stepper, orbitrek, bieżnia). 

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo!

Basia Urzedowicz pokaże ci, jak osiągnąć wymarzony cel i poprawić wygląd twoich nóg!

Więcej informacji o Basi znajdziesz na instagram.com/fitby_b

Polecamy:

Biegasz? Zobacz, jaki trening powinnaś wykonywać, jeśli chcesz poprawić swoją kondycję!

Jak wyrzeźbić barki i plecy? Oto najlepsze ćwiczenia!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/3 tygodnie temu
U mnie przy wyszczuplaniu najlepiej sprawdziło się połączenie ograniczenia niezdrowego jedzenia z ćwiczeniem na siłowni i z zabiegiem redukującym cellulit Proshock Ice. Robiłam go w MTT Estetica, jest on całkowicie bezinwazyjny i bardzo pomaga ujędrnić skórę.
/miesiąc temu
Ćwiczenia ćwiczeniami ale ja musiałam się pozbyć cellulitu z ud żeby jakoś wyglądać. Dla tego wspomogła się jeszcze IQgreen i dość często chodziłam na masaże po treningu. Nie dość że przyjemne to jeszcze pożyteczne, bo się opłaciło :D
/miesiąc temu
Można też całość w naturalny sposób przyspieszyć;) np. zbijamywage.pl/przydatne-przy-odchudzaniu/green-barley-plus-najnowsze-rozwiazanie-na-odchudzanie