Baby shower Meghan Markle - szczegóły imprezy w Nowym Jorku (Zdjęcia)

Przyszła mama bawiła się w gronie przyjaciółek w Nowym Jorku. Kto znalazł się na liście gości?
Marta Kosakowska / 21.02.2019 10:02

Poród księżnej Meghan zbliża się wielkimi krokami. Żona księcia Williama już wiosną urodzi pierwsze dziecko. Mówi się, że rozwiązanie nastąpi na przełomie kwietnia i maja. Przyszła mama jest już niemal gotowa na ten wielki dzień. Z okazji zbliżającego się powiększenia rodziny, przyjaciółki zorganizowały dla niej baby shower!

Baby shower księżnej Meghan: goście, ciekawostki, zdjęcia

Przyjęcie o charakterze prywatnym odbyło się w Nowym Jorku - informują zagraniczne media. Impreza miała charakter prywatny. Jak podają brytyjskie tytuły, przyjęcie zostało zorganizowane przez przyjaciółki księżnej Meghan: Jessikę Mulroney oraz Serenę Williams.

Jak urządzić baby shower?

Koszty, sięgające ponoć 200 tys. dolarów, miała pokryć tenisistka, która od lat przyjaźni się z Meghan. Na baby shower księżnej bawiło się 15 osób. Wśród nich m.in. Amal Clooney, żona aktora George'a Clooneya.

Gwiazdy, które zostaną mamami w 2019 roku

Na przyjęciu zabrakło ważnej osoby. O kogo chodzi? Odpowiedź na następnych stronach galerii! Znajdziesz tam również zdjęcia ciężarnej księżnej Meghan, została przyłapana przez paparazzi, gdy wychodziła z imprezy!

Więcej informacji o księżnej Meghan:
Ciekawostki o ciąży i porodzie księżnej Meghan
Księżna Meghan szuka niani dla dziecka - jakie ma wymagania?

Redakcja poleca

REKLAMA