Księżna Meghan szuka niani dla dziecka. Jakie ma wymagania?

Księżna rozpoczęła poszukiwania opiekunki dla royal baby. Co musi mieć w CV piastunka dziecka Meghan i Harry'ego?
Marta Kosakowska / 31.01.2019 09:00

Księżna Meghan jest obecnie w zaawansowanej ciąży. Jeśli wierzyć doniesieniom zagranicznych mediów, pierwsze dziecko książęcej pary z Sussex, przyjdzie na świat pod koniec kwietnia lub na początku maja. Na ostatnim etapie ciąży przyszła mama nie zwalnia tempa. Nie tylko chętnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, lecz również intensywnie przygotowuje się do narodzin royal baby.

Księżna Meghan szuka niani dla dziecka

Księżna Meghan pojawiła się z oficjalną wizytą w Królewskim Teatrze Narodowym w Londynie. Żonie księcia Harry'ego przypadł zaszczyt objęcia patronatem tej instytucji. Wcześniej tę rolę osobiście pełniła królowa Elżbieta II, która zadecydowała, by teraz przekazać swoje obowiązki żonie wnuka.

Księżna Sussex zaprezentowała się w eleganckim komplecie - sukience i płaszczu - w kolorze nude. Dopasowana sukienka wyeksponowała ciążowe krągłości. Brzuszek Meghan jest już naprawdę spory! Mimo licznych obowiązków, przyszła mama nie wygląda na zmęczoną. Przeciwnie, wyraźnie promienieje!

Oprócz zadań, które stawia przed księżną rola księżnej, nie brakuje również tych, które wynikają z roli przyszłej mamy. Brytyjskie media donoszą, że Meghan i Harry rozpoczęli poszukiwanie opiekunki dla dziecka.

To ona wychowa przyszłego króla! Kim jest opiekunka dzieci Kate i Williama?

W opiece przy maleństwie ma pomagać mama księżnej Meghan, Doria Ragnlad, która ma zamieszkać z rodziną w Framgore House. Jednak, żeby przesadnie nie obciążać babci, przyszli rodzice chcą również skorzystać z pomocy profesjonalnej niani.

Jakie warunki trzeba spełnić, by dostać tę prestiżową posadę? Sprawdź na kolejnych stronach!

Więcej o ciąży księżnej Meghan:
Księżna Meghan urządza pokój dla dziecka. Kolor ścian zdradza płeć royal baby?
Piękna! Meghan Markle promienieje w ciąży i podkreśla swój (już całkiem spory) brzuszek

Redakcja poleca

REKLAMA