Gwiazdy, które urodzą w 2019 roku: księżna Meghan, Kulig, Kaczorowska

Zobacz, które gwiazdy urodzą w tym roku!
Marta Kosakowska / 01.02.2019 10:49

Świat czeka na narodziny royal baby! Już niedługo urodzi się kolejny potomek brytyjskiej rodziny królewskiej, dziecko księcia Harry'ego i jego żony księżnej Meghan. Jednak nie tylko książęca para z Sussex oczekuje pociechy. Powiększą również rodziny wielu polskich gwiazd. Sprawdźmy, dla kogo rok 2019 okaże się szczęśliwy!

Gwiazdy, które urodzą w 2019 roku

Szykuje się baby boom wśród gwiazd! Już pierwszy miesiąc 2019 roku był pod tym względem wyjątkowy. W pierwszej połowie stycznia pierwsze dziecko urodziła aktorka, Olga Kalicka.

Chłopiec jest owocem związku Kalickiej z jej wieloletnim partnerem Cezarym Nowakiem. Imię dziecka na razie nie zostało podane do publicznej wiadomości.

 

Już jest ♥️ Bezgraniczna miłość od pierwszej chwili. Cześć synu! 🥰👶🏼

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

To był rok po znakiem baby boom! Te gwiazdy zostały mamami w 2018 roku

W styczniu po raz pierwszy mamą została również Kasia Tusk - przynajmniej tak twierdzą tabloidy. Dziecko miało przyjść na świat w nocy z 19 na 20 stycznia. Prawdopodobnie jest to dziewczynka. Córka Donalda Tuska na razie nie potwierdziła tych informacji.

Najbliższe miesiące to czas oczekiwania na narodziny royal baby, lecz na świat przyjdą również inne dzieci sławnych i bogatych. Z następnych stron dowiesz się, które gwiazdy urodzą w 2019 roku!

Więcej o gwiazdach w ciąży:
Agnieszka Kaczorowska o początkach ciąży: „Pierwsze tygodnie były bardzo trudne”
Księżna Meghan urządza pokój dla dziecka. Kolor ścian zdradza płeć royal baby?