Klasa! Księżna Meghan udowadnia, że zaawansowana ciąża i moda idą w parze!

Księżna Sussex zachwyciła w czasie gali Endeavor Fund Awards!
Marta Kosakowska / tydzień temu

Księżna Meghan i książę Harry pojawili się na gali charytatywnej Endeavor Fund Awards w Londynie. Przyszła mama, mimo zaawansowanej ciąży, nie zwalnia tempa. Nadal sumiennie wypełnia obowiązki księżnej, przy okazji prezentując światu stylizacje, które znajdą swoje miejsce w historii mody.

Ciążowy styl księżnej Meghan

Na wieczorną galę księżna Meghan wybrała klasyczne połączenie czerni i bieli. Tradycyjną białą koszulę zestawiła z długą, czarną spódnicą z rozporkiem. Dopasowana kreacja pięknie wyeksponowała ciążowy brzuszek księżnej, który jest już naprawdę spory!

Royal baby ma przyjść na świat na przełomie kwietnia i maja, oznacza to, że ciąża księżnej Meghan jest obecnie na ostatnim etapie. Przyszła mama udowadnia, że zmieniająca się sylwetka, nie przeszkadza, by wyglądać stylowo.

Na następnych stronach znajdziesz najnowsze zdjęcia księżnej Meghan!

Więcej o ciąży księżnej Meghan:
Doula i akupunktura to nie wszystko! Tego jeszcze nie wiesz o ciąży księżnej Meghan
Poród księżnej Meghan coraz bliżej! Przyszła mama już szuka niani. Znamy wymagania!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/tydzień temu
Te niedbale podkasane rękawy psują cały efekt. Coś takiego jest dopuszczalne w plenerze, na zakupach lub w kuchni, a nie na gali. Niby ona zawsze ubrana super, ale zawsze z jakimś defektem. Brak klasy zawsze znajdzie pęknięcie w sztucznej ciasnej powłoce i zawsze wylezie.