Relacja księżnej Kate z Meghan Markle - jak wyglądają naprawdę?

Księżna Kate i Meghan Markle screen Instagram
Księżna Kate i Meghan Markle tak spędzały czas bez mężów na Wimbledonie. Te zdjęcia mówią więcej o ich relacji, niż się wydaje! Czy kobiety się przyjaźnią, czy może jedynie udają łączącą je sympatię? Więcej dowiesz się z naszego artykułu. Sprawdź!
Agata Bernaciak / 15.07.2018 14:53
Księżna Kate i Meghan Markle screen Instagram

Wzajemna niechęć, czy szczera przyjaźń? O relacjach księżnej Kate i Meghan Markle każdego dnia rozpisują się media na całym świecie. Jakiś czas temu tabloidy spekulowały, że księżna Kate nie przepada za żoną księcia Harry'ego, ponieważ jest zazdrosna o specjalne względy Meghan u królowej Elżbiety II. Jak jest naprawdę?

Spotkanie bez mężów podczas Wimbledonu

W ten weekend księżna Kate wraz z Meghan Markle wybrały się na mecz tenisowy bez swoich mężów. W sieci od razu pojawiło się mnóstwo zdjęć kobiet, które z zapartym tchem śledziły tenisowe rozgrywki (m.in. Sereny Williams - prywatnie przyjaciółki księżnej Sussex). Co można wywnioskować z owych fotografii?

fot. screen Instagram/royal.house.of.windsor

Choć początkowo można odnieść wrażenie, że panie nie pałają do siebie zbyt wielką sympatią, po bliższym przyjrzeniu się zdjęciom widać pomiędzy nimi ożywioną dyskusję, której towarzyszą naprawdę szczere uśmiechy.

Obie Panie bez wątpliwości były bardzo zaangażowane w rozmowę i bez skrępowania udzielały im się emocje towarzyszące rozgrywkom. Widać, że doskonale czują się w swoim towarzystwie!

fot. screen Instagram/royal.house.of.windsor

Dowiedz się więcej:
Teść jest wściekły na Meghan Markle? Poszło o pieniądze
To największa wpadka Meghan Markle! Złamała zasadę neutralności politycznej?
Księżna Kate upomina księcia Williama. Jej wzrok mówi wszystko! Filmik podbija sieć

Redakcja poleca

REKLAMA