Kroki zumby dla początkujących!

Popularna na świecie zumba dotarła do Polski. Naucz się jej podstawowych kroków i chudnij dobrze się przy tym bawiąc!

Czym jest zumba i jak ją trenować?

Zumba to współcześnie jeden z najpopularniejszych (i według wielu najbardziej przyjemnych) sposobów na walkę ze zbędnymi kilogramami.

Połączenie ognistych rytmów latino, reggaeton, salsy i merengue sprawia, że podczas ćwiczeń nie skupiamy się na wysiłku, który w nie wkładamy, a jedynie czerpiemy satysfakcję z coraz płynniejszych ruchów naszego ciała.

Ten nowoczesny system fitnessu został zaprojektowany dla wszystkich tych, którzy za pomocą muzyki wyrażają siebie i swoje emocje. Choć na początku treningów każdy pokazuje własną interpretację tańca, w międzyczasie warto poćwiczyć w domu.

Bo w zumbie wykorzystywane są podstawowe kroki wszystkich latynoskich rodzajów tańca.Zumba składa się z nieskomplikowanych kroków tanecznych i wielu kombinacji ruchowych, dzięki czemu zajęcia za każdym razem są inne. Ognista muzyka i sam taniec sprawia, że każdy pragnący schudnąć czuje się jak na wakacyjnej imprezie, a nie jak na intensywnym i męczącym treningu.

Zobacz też:
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/2 lata temu
Mnie się w końcu udało zrzucić boczki a już się bałam, że to jest cel nie do osiągnięcia, ale zumba faktycznie jak dla mnie działa cuda a do tego dodaje całe mnóstwo energii, teraz mam dodatkową motywację bo w fitstore z JTB Poland sobie kupiłam super koszulkę na zajęcia i fajnie się w niej czuję
/2 lata temu
Jak zumba to tylko z Di Somma Dance. Wiem to z własnego doświadczenia :)