Krótkie fryzury ślubne - idealne uczesania dla panny młodej i gości!

Masz krótkie włosy i szukasz dla siebie odpowiedniej fryzury ślubnej? Zobacz nasze propozycje! W galerii znajdziesz 17 różnych uczesań dla krótkich włosów. Wśród nich: boby, pixies, loki, fale i fryzury retro.

Krótkie włosy to doskonała opcja na co dzień, szczególnie dla zabieganych kobiet. Krótka fryzurka nie wymaga specjalnej pielęgnacji ani czasu na układanie pasemek. Czasem wystarczy przeczesanie włosów ręką, by wyczarować piękną fryzurę. 

Krótkie fryzury ślubne - nie tylko dla "chłopczycy"!

Krótkie włosy wydają się jednak być dość kłopotliwe, kiedy nadchodzi okazja, na której chce się wyglądać elegancko. Najpiękniejsze ślubne fryzury, zdobiące okładki i strony magazynów, a także strony internetowe, są zwykle układane z pasm co najmniej średniej długości. 

5 fryzur ślubnych, które zrobisz sama! 

Krótkie fryzury w niczym im jednak nie ustępują! Wyczarowanie ultra kobiecej, wyjściowej fryzury z krótkich włosów, nie jest trudne. Poznaj kilka naszych propozycji na krótkie fryzury ślubne, w których każda kobieta - czy to panna młoda, druhna, świadkowa czy każda inna kobieta spośród gości - będzie prezentować się jak gwiazda! 

Przejrzyj naszą galerię i znajdź inspirację! 

Zobacz także:
Nie krem, nie skalpel...To fryzura odmładza najbardziej! Zobacz propozycje! 
Top 10 krótkich fryzur, które będą pasować niemal każdemu!