POLECAMY

Sennik

Co znaczy, jeśli śnią mi się pocałunki?

Czy w nocy często śni ci się, że kogoś całujesz albo, że ktoś całuje ciebie? A może ktoś przesyła ci pocałunki? Zobacz, co może kryć się za twoim snami. Sprawdź, co oznaczają pocałunki we śnie.

Co znaczy, jeśli śnią mi się pocałunki?

Pocałunki we śnie to symbol erotyczny, zwłaszcza jeśli się samemu całuje. Cudze pocałunki wymagają ostrożności w kontaktach z bliskimi osobami, bo mogą to się okazać pocałunki judaszowe.

Najpopularniejsze znaczenia snu:

 • Dać komuś pocałunek - spotkasz się z odmową w pewnej sprawie.
 • Pocałować kobietę - powodzenie w sferze uczuć.
 • Pocałować mężczyznę - możliwe rozstanie.
 • Pocałować matkę - czujesz się osamotniony.
 • Pocałować starszą osobę - zmartwienia i rozczarowania.
 • Pocałować rękę - będziesz miał powodzenie w relacjach międzyludzkich.
 • Widzieć jak ktoś inny całuje - będziesz odczuwał smutek.
 • Całować ziemię - możliwe, że zostaniesz poniżony.
 • Zostać pocałowanym - ludzie obdarzą Cię szacunkiem.
 • Wymienić wiele pocałunków - dobre rokowania na przyszłość.
 • Skraść pocałunek - gorąca miłość.

Interpretacja snu:

Śnienie o pocałunkach może mieć wiele znaczeń, w zależności od kontekstu sytuacyjnego mogą one symbolizować coś pozytywnego bądź też negatywnego. Bardzo ważne jest więc, by interpretując swój sen przywołać jak najwięcej detali, które się w nim pojawiły. Pominięcie jakiegokolwiek szczegółu może bowiem zmienić cały sens naszej interpretacji. Nie bójmy się obrazów, które przewijają się w naszym śnie. Mają one często wyłącznie symboliczne znaczenie, które w pewnym stopniu może nam zasygnalizować zmiany, które powinniśmy zaprowadzić w naszym życiu na jawie.

Sny o pocałunkach są bardzo częste. Prawie każda osoba ma taki, zapewne przynajmniej raz w tygodniu. Czasami są to po prostu zwykłe sny odreagowujące, wyrażające nasze emocje, ale równie dobrze mogą też to być sny symboliczne. W tych drugich obraz pocałunku niesie ze sobą określone znaczenie, warto mu się przyjrzeć bliżej.

Zobacz także: Co można stwierdzić na podstawie snów niedokończonych?

Całujesz osobę, której nie znasz

Jeżeli w Twoim śnie pojawia podobny obraz, to znak, że powinieneś wziąć się w garść. Twoja podświadomość ostrzega Cię przed czyhającym na ciebie zagrożeniem w życiu na jawie. Jesteś osobą, która za mało zwraca uwagi na otaczającą ją rzeczywistość. Nie zdajesz sobie w ogóle sprawy z tego, co się dzieje wokół ciebie, co niestety może dla Ciebie zakończyć się katastrofą. Uważaj więc na siebie i zacznij się wreszcie rozglądać, by nagle się nie okazało, że Twoi przyjaciele są Twoimi wrogami.

Całujesz kobietę

Jeżeli całujesz we śnie własną matkę, to znak, że czeka Cię bliski sukces w życiu prywatnym albo zawodowym.

Jeśli jednak nie znasz tej kobiety, to powinieneś zacząć baczniej przyglądać się swoim stosunkom z płcią przeciwną. Może tego sam nie dostrzegasz, ale twoi bliscy, przyjaciele i inni ludzie z Twojego otoczenia uważają Cię za człowieka rozwiązłego. Niestety może to negatywnie odbić się na Twoich stosunkach z innymi ludźmi, ale także i zniechęcić Twojego pracodawcę do Ciebie. Zastanów się, czy faktycznie chcesz zaryzykować wszystko dla chwili rozkoszy, czy też może przyszedł wreszcie czas, by się opamiętać?

Jeżeli śnisz o całowaniu panny młodej, to ciesz się już teraz. To bardzo dobry znak. Już niedługo wszystkie Twoje spory z bliskimi Ci osobami znikną, zostaną rozwiązane. A ty będziesz mógł spokojnie zacząć myśleć o przyszłości, zamiast zamartwiać się nieustannie sprawami bieżącymi. To, co jeszcze do niedawna wpływało destrukcyjnie na twój nastrój, powinno w niedługim czasie zmienić się na lepsze. Ale pamiętaj, że do tego potrzeba przede wszystkim Twojej woli.

Zobacz także: Interpretacje snów erotycznych

Ktoś całuje Twoją partnerkę

Już teraz powinieneś zacząć się starać o pozyskanie jej względów. Jest to bowiem znak, że Twoja ukochana traci do Ciebie powoli cierpliwość. Zastanów się, czy ostatnio nie poświęcałeś jej trochę za mało czasu, może zbyt często przesiadywałeś z kolegami przed telewizorem albo w pubie, a może siedziałeś do późna w pracy. O każdą miłość należy dbać. Zaniedbywana kobieta nie będzie na Ciebie czekać w nieskończoność. Przemyśl to lepiej i nie trać więcej czasu, jeżeli ni chcesz stracić względów swojej partnerki.