horoskop na październik 2020 fot. Adobe Stock

Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Przeczytaj swój horoskop na październik 2020 i dowiedz się, co czeka cię w tym miesiącu. Początek jesieni przyniesie ci nową miłość, sukces w pracy, a może przeciwnie - problemy zdrowotne?
/ 30.09.2020 10:05
horoskop na październik 2020 fot. Adobe Stock

Horoskop miesięczny na październik 2020 to przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku na najbliższe tygodnie. Dzięki niemu będziesz wiedziała, co czeka cię w miłości i rodzinie, karierze i pieniądzach oraz w zdrowiu.

Horoskop na październik 2020

Październik to miesiąc Wagi - osoby sprawiedliwej, dyplomatycznej i gościnnej. Co przyniesie ci ten miesiąc?

Jesteś taktowna, pokojowo nastawiona i za wszelką cenę dążysz do wewnętrznej harmonii. Waga to znak uroku i wdzięku - łatwo nawiązujesz znajomości, zyskując podziw i uznanie. Związki partnerskie są dla ciebie najważniejsze i nie wyobrażasz sobie życia w pojedynkę. 

Twoja zdolność godzenia zwaśnionych stron sprawia, że doskonale sprawdzasz się w roli mediatora czy doradcy. Wciąż roztrząsasz wszystkie za i przeciw, więc podejmowanie decyzji nie jest twoją najmocniejszą stroną.

Zdarza się, że balansujesz na krawędzi albo popadasz w skrajności. Masz zdolności twórcze i zmysł estetyczny. Jesteś artystką, nawet jeśli nie śpiewasz i nie malujesz obrazów.

Horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku:WagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRybyBaranBykBliźniętaRakLewPanna