Znaki zodiaku - Strzelec Grafika Ula Bugaeva

Horoskop miesięczny Strzelec - luty 2021

Horoskop miesięczny na luty 2021 - sprawdź, co cię czeka w życiu osobistym i zawodowym. Dowiedz się, co przyniesie los w miłości, zdrowiu i pracy.
/ 29.01.2021 12:38
Znaki zodiaku - Strzelec Grafika Ula Bugaeva

Miłość i rodzina - horoskop na luty dla Strzelca

Wprowadzisz pozytywne zmiany w życie swojej rodziny. Postawisz przede wszystkim na jakość relacji i wspólnie spędzanego czasu. Do minimum ograniczysz rozmowy o byle czym, przestaniesz omijać szerokim łukiem ważne, lecz niekiedy trudne tematy.

Nie pozwolisz, by chwile spędzane razem sprowadzały się do zakupów bądź siedzenia przed telewizorem. Postarasz się przenieść na własny grunt to, co podoba ci się u niektórych znajomych, unikając jednocześnie błędów, jakie oni popełniają.

Kariera i pieniądze - horoskop na luty dla Strzelca

Postawisz wszystko na jedną kartę, nie obawiając się konsekwencji. Nie zniechęcą cię nawet ci, którzy stale wieszczą ci porażkę; wiesz, że i tak spadniesz na cztery łapy.

Gwiazdy rozpalą w tobie ducha rywalizacji do tego stopnia, że gotowa będziesz wiele stracić, byle tylko udowodnić innym, na co cię stać. Nic nie ostudzi twojego zapału. Pieniędzy nigdy za wiele, ale nie wykłócaj się o nie, bo awanturami niczego nie wskórasz.

Zdrowie - horoskop na luty dla Strzelca

Pomyśl o większej dawce ruchu. Najlepsze jest dla ciebie systematyczne bieganie.

Chodzi o to, żebyś się bardzo nie zmęczyła, ale jednak stale była aktywna. Jeśli luty zamierzasz spędzić w domu, nie wyjdzie ci to na zdrowie. Zrozumiesz, że warto być otwartą na różne warianty działania, więc łatwo wyjdziesz z najtrudniejszych sytuacji. Staniesz się podporą dla bezradnych i załamanych.

Zobacz też:Horoskop na luty dla wszystkich znaków zodiaku