Horoskop miesięczny Panna - marzec 2021

Znaki zodiaku - Panna Grafika Ula Bugaeva
Horoskop miesięczny na marzec 2021 - sprawdź, co cię czeka w życiu osobistym i zawodowym. Dowiedz się, co przyniesie los w miłości, zdrowiu i pracy.
/ 26.02.2021 14:25
Znaki zodiaku - Panna Grafika Ula Bugaeva

Miłość i rodzina - horoskop na marzec dla Panny

Sytuacja w rodzinie będzie teraz pozostawiać wiele do życzenia, ale ponieważ zajmą cię inne obowiązki, toteż chwilowo mało cię to obejdzie. Taka postawa może budzić zdumienie bliskich, ale ty uznasz, że tylko odcinając się od pewnych spraw, możesz ujrzeć wszystko z odpowiedniego dystansu.

Nade wszystko nie zmuszaj się do tego, na co nie masz ochoty. Kontakty uczuciowe zapowiadają się bardzo dynamicznie. Niewykluczone, że zaczniesz rywalizować z partnerem, ścigać się w udowadnianiu swoich kompetencji, wiedzy, profesjonalizmu bądź zasług.

Kariera i pieniądze - horoskop na marzec dla Panny

W kontaktach służbowych nie wszystko potoczy się tak, jakbyś chciała. Zmagać się będziesz z nieprzychylnością kolegów, a nawet z ich zazdrością. Skrywana niechęć w końcu wyjdzie na jaw, wprawiając cię w przygnębienie. Ale nie wpadaj w rozpacz.

Panny szukające pracy mogą być dobrej myśli. Nawet jeśli nie od razu coś znajdziesz, to przynajmniej odbędziesz kilka spotkań, które nie pozostaną bez znaczenia. W finansach wreszcie skończy się zła passa. Pozwolisz sobie na drobne szaleństwa, ale też pomyślisz o zabezpieczeniu przyszłości.

Zdrowie - horoskop na marzec dla Panny

Pamiętaj o odpowiedniej dawce snu i nie uganiaj się za tym, za co i tak nie masz siły się zabrać. Ze zdrowiem nie szarżuj, bo dość nieoczekiwanie może zacząć szwankować. Wtedy nawet ze zwykłego przeziębienia będziesz wychodzić tygodniami.

Porażką się nie przejmuj, ponieważ da ci ona możliwość rozpoczęcia wszystkiego od nowa w sposób lepiej przemyślany. Nie poddawaj się, bo sporo się nauczysz, a twój trud się opłaci. Przekonasz się, kto jest twoim przyjacielem, a kto wrogiem.

Zobacz też:Horoskop na marzec dla pozostałych znaków zodiaku

Redakcja poleca

REKLAMA