Horoskop miesięczny Skorpion - marzec 2021

Znaki zodiaku - Skorpion Grafika Ula Bugaeva
Horoskop miesięczny na marzec 2021 - sprawdź, co cię czeka w życiu osobistym i zawodowym. Dowiedz się, co przyniesie los w miłości, zdrowiu i pracy.
/ 26.02.2021 14:13
Znaki zodiaku - Skorpion Grafika Ula Bugaeva

Miłość i rodzina - horoskop na marzec dla Skorpiona

Twój pech w miłości odejdzie w zapomnienie. Przestaną cię męczyć zmory przeszłości, a osoba, która dotąd ci się narzucała, wreszcie da za wygraną i wycofa się ze swoich gierek.

Przed tobą czas miłosnych podbojów, chociaż przelotne flirty nie powinny cię interesować. Masz bowiem szansę wejść w poważny związek i znaleźć bezpieczną przystań. Na pewno jednak spotkasz kogoś, kto odwzajemni twoje uczucia, z kim będziesz się wspaniale czuła, i kto zrozumie cię jak nikt przedtem.

Kariera i pieniądze - horoskop na marzec dla Skorpiona

W pracy sporo bałaganu, który to ty będziesz musiała ogarnąć. Możesz się zżymać i buntować, zwłaszcza gdy przyjdzie ci sprzątać po kimś, kto nie szanuje cudzego czasu. Skorpiony myślące o zmianie pracy powinny działać. Sama nie przyjdzie, lecz gdy włożysz w jej znalezienie choćby minimum wysiłku, odniesiesz sukces.

Jeśli starasz się o awans, nie mogłaś wybrać lepszego momentu. Opłaci się działać szybko, podejmować ryzyko i błyskawiczne decyzje. Kokosów może teraz nie zarobisz, ale pojawią się szanse, które warto wykorzystać, bo w dalszej perspektywie przyniosą zysk.

Zdrowie - horoskop na marzec dla Skorpiona

To dobry czas, zarówno na wysiłek fizyczny, jak i intelektualny. Jednak w ostatnim tygodniu lutego nie unikniesz komplikacji zdrowotnych. 

Nuda i brak zajęć ci nie grożą. Podgonisz zaległości, będziesz kreatywna. Rozwiążesz problemy, z którymi dotąd się borykałaś. Nie zaniedbuj szczegółów, a uda ci się pogodzić ogień z wodą.

Zobacz też:Horoskop na marzec dla wszystkich znaków zodiaku