Horoskop tygodniowy (7-13.01.2021) dla wszystkich znaków zodiaku

horoskop tygodniowy fot. Adobe Stock
Co czeka cię w drugim tygodniu stycznia? Przeczytaj swój horoskop tygodniowy i dowiedz się, co czeka cię w zdrowiu, miłości i w pracy.
/ 07.01.2021 08:07
horoskop tygodniowy fot. Adobe Stock

Poznaj swój aktualny horoskop tygodniowy (7-13.01):

 1. Baran
 2. Byk
 3. Bliźnięta
 4. Rak
 5. Lew
 6. Panna
 7. Waga
 8. Skorpion
 9. Strzelec
 10. Koziorożec
 11. Wodnik
 12. Ryby

Baran 21.03 -20.04

MIŁOŚĆ: Gwiazdy pomogą ci nawiązać interesujące znajomości, choć sposób poznania ciekawej osoby ciebie samą zaskoczy. W stałych związkach zazdrość, nieporozumienia, a nawet możliwe rozstania.

ZDROWIE: Ogranicz apetyt na słodycze i wszelkie smakołyki.

PRACA: Spokojny okres, co jednak nie znaczy, że możesz sobie pozwolić na leniuchowanie. Ogranicz zbędne wydatki.

Byk 21.04-20.05

MIŁOŚĆ: Jeśli nadal jesteś singlem, to teraz nie przypadną ci w udziale jakieś szalone, namiętne porywy serca. Nie będziesz jednak czuła się samotna. W stałych związkach niepokoje i sceny zazdrości.  

ZDROWIE: Ubieraj się odpowiednio do aury i unikaj chorych osób.

PRACA: Dużo bieżących obowiązków i rutynowych spraw. Gwiazdy radzą nie bagatelizować spraw formalnych i urzędowych. Powinnaś też raczej oszczędzać niż wydawać.

Bliźnięta 21.05–21.06

MIŁOŚĆ: Zwłaszcza samotne Bliźnięta odczuwać będą potrzebę czułości, bliskiej obecności drugiej osoby. Gwiazdy sprawią, że wiele z was po prostu się zakocha i to z wzajemnością.

ZDROWIE: Twój organizm jest podatny na infekcje i przeziębienia.

PRACA: Czas na nowe przedsięwzięcia. Początek roku będzie korzystny w negocjacjach, wykażesz się sporym doświadczeniem.

Rak 22.06–22.07

MIŁOŚĆ: Doskonały czas sprzyjający relacjom rodzinnym i towarzyskim. Jest duża szansa na stały związek oparty na miłości i wzajemnym szacunku. 

ZDROWIE: Doskonała forma fizyczna, samopoczucie również.

PRACA: Będą cię gonić terminy i zbyt niecierpliwi klienci. Dzięki wewnętrznej harmonii i zdystansowanej postawie wszystko dobrze się skończy.  Nieoczekiwany przypływ gotówki.

Lew 23.07–22.08

MIŁOŚĆ: W stałych związkach ciepło, rodzinnie, choć mogą pojawić się przelotne nieporozumienia. Większy kryzys nie grozi, singielki mają szansę na miłość. 

ZDROWIE: Mogą pojawić się problemy z ciśnieniem.

PRACA: Przybędzie ci obowiązków, ale dzięki temu wykażesz się profesjonalizmem i umiejętnością współpracy z innymi. Możesz śmiało wydawać pieniądze na przyjemności.

Panna 23.08–22.09

MIŁOŚĆ: Pojawią się dylematy i rozterki, a to, że jesteś przez partnera niedoceniana, a to znowu zbyt mocno cię adoruje. U samotnych stan uczuć raczej się nie zmieni, bo nadal będziesz unikać nowych znajomości, a o zaangażowaniu się na poważnie w ogóle nie zechcesz słyszeć.

ZDROWIE: Nie przeciążaj się i myśl pozytywnie.

PRACA: Gwiazdy sprzyjają twoim finansom i pomogą w zmaganiach zawodowych. Niewykluczony awans.

Waga 23.09–22.10

MIŁOŚĆ: Pomimo chodnej aury twoje serce będzie gorące i otwarte na miłość. Będziesz ciepła, empatyczna, ale nie daj się naciągać na litość. W twoim domu i związku pełna harmonia i dużo ciepłych fluidów

ZDROWIE: Potrzebujesz aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

PRACA: Przed tobą dni wypełnione obowiązkami. Musisz być sumienna i decyzyjna. W pracy warto porzucić stare schematy i otworzyć się na zmiany. Poprawa w finansach. 

Skorpion 23.10-21.11

MIŁOŚĆ: Staniesz się wyrozumiała i gotowa wesprzeć partnera, choćby dobrą radą. Bardziej zaangażujesz się w sprawy domowe, a towarzyskie atrakcje zejdą na dalszy plan.

ZDROWIE: Unikaj stresujących sytuacji, możliwe bóle głowy.

PRACA: Sporo trudnych sytuacji, przybędzie ci też obowiązków, ale dzięki swej błyskotliwości wybrniesz z każdej sytuacji. Słuchaj intuicji i zbytnio nie ufaj ludziom.

Strzelec 22.11- 21.12

MIŁOŚĆ: Twoje relacje mogą zostać wystawione na próbę i wiele wskazuje na to, że niektóre związki nie przetrwają tego trzęsienia. 

ZDROWIE: Dobra forma fizyczna, samopoczucie godne pozazdroszczenia.

PRACA: Zadbaj o dobre relacje ze współpracownikami, a od razu zauważysz poprawę w swoim nastawieniu do pracy.

Koziorożec 22.12 - 20.01

MIŁOŚĆ: Niech nie zwiodą cię komplementy etatowych uwodzicieli. Uważaj na osoby, które znasz krótko. Ktoś może cię zawieść.

ZDROWIE: Zadbaj o swój wygląd, a twoje samopoczucie się poprawi.

PRACA: Zajęcia rutynowe i bieżące traktuj równie poważnie, jak najbardziej ambitne zadania. Bądź miła w relacjach ze współpracownikami.

Wodnik 21.01- 18.02

MIŁOŚĆ: Domownicy docenią twoje zaangażowanie w sprawy domu, odczujesz ich wsparcie. Samotne Wodniki nie będą narzekać na nudę.

ZDROWIE: Tłusta dieta ci nie służy, ogranicz słodzone napoje i słodycze.

PRACA: Pojawią się możliwości dodatkowego zajęcia, które poprawi twój budżet. Jeśli pracujesz na państwowej posadzie, zacznij zabiegać o awans czy podwyżkę, bo los może być łaskawszy niż myślisz.

Ryby 19.02-20.03

MIŁOŚĆ: Będziesz chętna do kompromisu i miła w relacjach z ludźmi. Bardzo też zaangażujesz się w sprawy domowe i rodzinne. Zakochani się zaręczą i stworzą stabilny zawiązek.

ZDROWIE: Uważaj na siebie, łatwo możesz złapać infekcję.

PRACA: Na twoje barki spadnie więcej obowiązków i będą to sprawy pilne, ważne i terminowe. Poszukujący pracy mogą ją teraz znaleźć. Zdecydowana poprawa w finansach.

Zobacz też:Wielki horoskop na 2021 rok

Redakcja poleca

REKLAMA