Znak zodiaku - Koziorożec Grafika Ula Bugaeva

Horoskop miesięczny Koziorożec - styczeń 2020

Horoskop miesięczny na styczeń 2020 - sprawdź, co cię czeka w życiu osobistym i zawodowym. Dowiedz się, co przyniesie los w miłości, zdrowiu i pracy.
/ 01.01.2020 14:47
Znak zodiaku - Koziorożec Grafika Ula Bugaeva

Koziorożec 22.12-20.01

Praca da ci mnóstwo satysfakcji. Ujawnią się wszystkie twoje talenty i zdolności. Nie cofaj się przed śmiałymi pomysłami – właśnie teraz możesz wybić się ponad przeciętność.

Korzystnie ulokujecie wspólne pieniądze lub mądrze zainwestujecie. Wasz dom na tym zyska: wypięknieje, stanie się bardziej komfortowy i dostatni. Bliscy będą cię wspierać. Możliwe, że razem rozkręcicie jakąś działalność albo biznes. Poczujesz, jaką siłę ma rodzina.

W miłości porozumienie, przyjaźń, ale też więcej ekscytacji w sypialni. Tegoroczny karnawał będzie renesansem waszej miłości. Skłócone pary wrócą do siebie, a te z długim stażem – dostaną zastrzyk miłosnej energii. Warto robić wspólne plany, bo wypalą szybciej, niż myślisz.

Więcej horoskopów na 2020 rok:Horoskop miłosny na 2020 rokHoroskop numerologiczny na 2020 rokHoroskop roczny 2020 - przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)