Horoskop miesięczny Koziorożec - marzec 2021

Znak zodiaku - Koziorożec Grafika Ula Bugaeva
Horoskop miesięczny na marzec 2021 - sprawdź, co cię czeka w życiu osobistym i zawodowym. Dowiedz się, co przyniesie los w miłości, zdrowiu i pracy.
/ 26.02.2021 15:44
Znak zodiaku - Koziorożec Grafika Ula Bugaeva

Miłość i rodzina - horoskop na marzec dla Koziorożca

Stosunki rodzinne – bez zarzutu. W domu zapanuje miła atmosfera, ze wszystkimi się dogadasz, bo każdy będzie znał swoje miejsce, wiedząc, co do niego należy, jak postąpić i jak się zachować.

Z dziećmi zrozumiesz się w pół słowa, łatwo wejdziesz w ich świat, dzięki czemu rozszyfrujesz ich potrzeby, chętnie je spełniając. Przez partnera będziesz akceptowana, a plany, jakie snujecie na temat wspólnej przyszłości, mają szansę spełnić się w najdrobniejszych detalach.

Kariera i pieniądze - horoskop na marzec dla Koziorożca

Nadchodzi czas sukcesów i spektakularnych osiągnięć. Nie musisz się rozpychać łokciami, aby dopiąć swego, chociaż inni uznają cię teraz za osobę, która w bezkompromisowy sposób dochodzi swoich racji i bezwzględnie zdobywa to, co chce.

Jeśli ktoś stanie ci na drodze, pokonasz go w mgnieniu oka. Jeżeli natomiast wdasz się z kimś w spór, to choć racja może nie leżeć po twojej stronie, i tak odniesiesz zwycięstwo. Nie wierć szefowi dziury w brzuchu i nie wymuszaj na nim podwyżki. Nie czas na takie rozmowy, bo więcej stracisz niż zyskasz.

Zdrowie - horoskop na marzec dla Koziorożca

Cieszyć się będziesz wyjątkowo dobrym zdrowiem, a dolegliwości, na które do tej pory się uskarżałaś, odejdą w zapomnienie. Jedynie Koziorożce urodzone na przełomie grudnia i stycznia muszą zachować ostrożność i unikać brawurowej jazdy samochodem.

Energia będzie cię wprost rozpierać. Osiągniesz upragnione cele, choć niekiedy będziesz musiała za to zapłacić wysoką cenę. Dostaniesz drugą szansę, więc ją wykorzystaj. Satysfakcja murowana.

Zobacz też:Horoskop na marzec dla wszystkich znaków zodiaku