Znaki zodiaku - Bliźnięta Grafika Ula Bugaeva

Horoskop miesięczny Bliźnięta - luty 2021

Horoskop miesięczny na luty 2021 - sprawdź, co cię czeka w życiu osobistym i zawodowym. Dowiedz się, co przyniesie los w miłości, zdrowiu i pracy.
/ 29.01.2021 15:29
Znaki zodiaku - Bliźnięta Grafika Ula Bugaeva

Miłość i rodzina - horoskop na luty dla Bliźniąt

Przy podejmowaniu ważnych decyzji życiowych, poradź się osoby starszej, kogoś z rodziny, kto jest dla ciebie autorytetem. Wiele się od niego nauczysz, dlatego warto rozmawiać z nim na wszystkie tematy, które przyjdą ci do głowy.

Również w kontaktach z dziećmi ułoży się znakomicie, chociaż twoje obawy co do ich przyszłości nie będą zupełnie bezpodstawne. Łatwo naprawisz relacje z ukochanym, a jego zapewnienia o niegasnącym uczuciu będą szczere.

Kariera i pieniądze - horoskop na luty dla Bliźniąt

Pieniądze, których ci nie zabraknie, dadzą ci teraz złudne poczucie władzy i bycia lepszą od innych. Możesz przez to stać się zarozumiała, a nawet arogancka, zrażając do siebie niektórych ludzi.

Czasami kupisz coś niepotrzebnego po to tylko, by zaimponować nowym znajomym, nie zdając sobie sprawy z tego, jak niewielkie ma to znaczenie. Na szczęście przetasujesz hierarchię wartości i trzeźwiej podejdziesz do stanu posiadania.

Czas podsumowań w pracy pozwoli ci nie tylko rozeznać się w sytuacji, lecz także podjąć odpowiednie decyzje.

Zdrowie - horoskop na luty dla Bliźniąt

Stagnacja i nuda podziałają na ciebie przygnębiająco, a tłumiona złość zrodzi frustrację, która niekorzystnie odbije się na twoim zdrowiu. Mów więc, co myślisz, nawet jeśli inni mieliby się obrazić. Starania o ciążę mogą zostać uwieńczone sukcesem.

Pójście na skróty może okazać się drogą okrężną. Twoja odwaga i chęć przeżycia przygody przyniosą oszałamiające rezultaty. Musisz jednak pamiętać, by nie porywać się z motyką na słońce.

Zobacz:Horoskop na luty dla wszystkich znaków zodiaku