Horoskop miesięczny Waga - marzec 2021

Znak zodiaku - Waga Grafika Ula Bugaeva
Horoskop miesięczny na marzec 2021 - sprawdź, co cię czeka w życiu osobistym i zawodowym. Dowiedz się, co przyniesie los w miłości, zdrowiu i pracy.
/ 26.02.2021 15:20
Znak zodiaku - Waga Grafika Ula Bugaeva

Miłość i rodzina - horoskop na marzec dla Wagi

Miłosnym wyzwaniom nie będzie końca, a forma, w jakiej to zrobisz, urzeknie ukochaną osobę do tego stopnia, że na pewno ci się nie oprze. Żar uczuć podkreśli twój urok osobisty, wdzięk i seksapil.

Zdecydowanie mniej sentymentalne okażą się Wagi noszące już obrączkę na palcu. Zadbasz o to, by twój związek był niezawodnym mechanizmem, i by wszystko chodziło w nim jak w szwajcarskim zegarku. Trudno teraz o spontaniczność, ale na pewno będziecie bezgranicznie na sobie polegać.

Kariera i pieniądze - horoskop na marzec dla Wagi

Możesz liczyć na sukces, bo uda ci się skoncentrować na jednej konkretnej rzeczy. Będziesz otwarta, a ludzie z pracy przyjaźnie nastawieni. Wiele się od nich nauczysz, ale też sporo dasz z siebie. Staraj się nie zadzierać nosa – skromnością zdziałasz dużo więcej.

Ktoś wyjdzie z propozycją, nad którą warto się zastanowić, chociaż uważaj, bo nie wszystko jest tak atrakcyjne, jak z początku ci to przedstawiano. Wadze szukającej pracy szczęście sprzyja na początku marca.

Zdrowie - horoskop na marzec dla Wagi

Sił fizycznych na pewno ci nie zabraknie i starczy ci ich nawet na najbardziej wyczerpujące zajęcia. Szczególnie wiele energii będziesz miała pod koniec lutego. Później zaś nauczysz się szybko doładowywać życiowe baterie, zwłaszcza gdy przyjdzie ci zmierzyć się z poważnymi wyzwaniami. Jednak borykając się z długotrwałą chorobą, musisz się jeszcze trochę uzbroić w cierpliwość.

Nie obawiaj się prosić o pomoc. Wprawdzie przyjaciele cię nie opuszczą, ale konkurencja może wziąć cię na celownik. Staraj się mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.

Zobacz też:Horoskop na marzec dla wszystkich znaków zodiaku

Redakcja poleca

REKLAMA