Znak zodiaku - Waga Grafika Ula Bugaeva

Horoskop miesięczny Waga - luty 2021

Horoskop miesięczny na luty 2021 - sprawdź, co cię czeka w życiu osobistym i zawodowym. Dowiedz się, co przyniesie los w miłości, zdrowiu i pracy.
/ 29.01.2021 14:40
Znak zodiaku - Waga Grafika Ula Bugaeva

Miłość i rodzina - horoskop na luty dla Wagi

Twoje poszukiwania partnera idealnego zakończą się szczęśliwie, bo albo faktycznie znajdziesz swój ideał, albo zrozumiesz, że człowiek powinien mieć parę wad, żeby w ogóle dało się z nim żyć. Niewykluczone jednak, że będziesz musiała rozważyć kilka możliwości, co wcale nie będzie takie proste.

Kieruj się sercem, pomyśl też, czy będzie z daną osobą o czym rozmawiać, bo gdy żar uczuć nieco ostygnie, warto mieć przy swoim boku przyjaciela, z którym życie jest po prostu interesujące.

Kariera i pieniądze - horoskop na luty dla Wagi

Przygotuj się na duże zmiany. Przełożeni docenią twoją sumienność i zaangażowanie, i sowicie cię wynagrodzą. Czeka cię awans, podwyżka albo obfita premia. Smak sukcesu może być jednak nieco gorzki. Twój awans wzbudzi bowiem zazdrość albo wywoła niechęć osób, które poczują się zagrożone.

Nie zniechęcaj się żadnymi przeszkodami, bo możesz teraz zajść naprawdę wysoko. Pojawi się propozycja, na którą już przestałaś liczyć. W finansach musisz być ostrożniejsza.

Zdrowie - horoskop na luty dla Wagi

Daj się porwać wirowi zdarzeń i nie rób niczego, aby go powstrzymać. Energii na pewno ci nie zabraknie. Będziesz w doskonałej formie. Jednak wszelkie zabiegi medyczne staraj się wykonać w pierwszym tygodniu lutego.

Nie uda ci się zrealizować teraz wszystkich planów. Może dlatego, że jest ich po prostu za dużo… Do celu dojdziesz małymi kroczkami. Musisz jedynie ustalić priorytety.

Zobacz też:Horoskop na luty dla wszystkich znaków zodiaku