Horoskop miesięczny Ryby - marzec 2021

Znak zodiaku - Ryby Grafika Ula Bugaeva
Horoskop miesięczny na marzec 2021 - sprawdź, co cię czeka w życiu osobistym i zawodowym. Dowiedz się, co przyniesie los w miłości, zdrowiu i pracy.
/ 26.02.2021 14:43
Znak zodiaku - Ryby Grafika Ula Bugaeva

Miłość i rodzina - horoskop na marzec dla Ryb

Przekonasz się, że walenie głową w mur nie ma sensu, i postanowisz przeczekać trudny czas. To dobry wybór. Wszystkim i tak nie uda ci się pomóc, zwłaszcza że niektórzy uczą się wyłącznie na własnych błędach, a twoje rady puszczają mimo uszu. Niekiedy miliony rozmów nie zdziałają tyle, co jedno doświadczenie.

W miłości spora odmiana. Uczucie może przyjść nieoczekiwanie, kiedy przestaniesz go szukać. Nie rób więc planów, bo nie warto. Życie i tak cię zaskoczy. Twoją uwagę zwróci ktoś nieszablonowy i niebojący się ryzyka. Improwizacja to jego drugie imię, więc oszołomi cię zarówno tempo zdarzeń, jak i rozwój wypadków…

Były partner może uprzykrzać wam życie, aż w końcu wybuchnie wielka awantura. Na kłopoty małżeńskie nie pomogą spotkania z dawną miłością. Nie udawaj, że jesteście tylko dobrymi przyjaciółmi. Wiesz doskonale, że stara miłość nie rdzewieje, dlatego zanim umówisz się na niewinną kawę, dobrze się zastanów.

Kariera i pieniądze - horoskop na marzec dla Ryb

Okaże się, że wcześniejsze wyrzeczenia nie poszły na marne – teraz będziesz mogła z nich czerpać spore profity. Twoje przygotowania poskutkują wspaniałymi rezultatami. Pamiętaj jednak, że nie wszyscy będą zadowoleni z twoich postępów.

Niektórzy zechcą ci przeszkodzić, więc będziesz musiała stoczyć niejedną walkę, żeby udowodnić innym, jak bardzo się mylą. Twoja determinacja przybierze na sile na początku marca. To idealny czas, by zainwestować w fundusze, podpisać umowę z firmę ubezpieczeniową lub wykupić polisę dla dziecka.

Ryby urodzone w dniach 25–28 lutego powinny rozejrzeć się za dodatkowym źródłem dochodu, bo mogą teraz nieźle zarobić. Będziesz na tyle rozsądna, że jedynie część zysku przeznaczysz na przyjemności.

Zdrowie - horoskop na marzec dla Ryb

Poczujesz się niezwyciężona i nie będziesz nadmiernie dbała ani o dietę, ani o kondycję, choć ruchu ci nie zabraknie. Sport, który zechcesz uprawiać, musi sprawiać ci przyjemność, niewykluczone więc, że popróbujesz różnych dyscyplin, w zależności od dnia i nastroju.

Diety odchudzające są teraz nie dla ciebie. Ryby cierpiące na chroniczne dolegliwości powinny zmienić sposób leczenia lub włączyć dodatkowe leki, albo poddać się innej terapii. Nie bez znaczenia okaże się zdrowe menu.

Zobacz też:Horoskop na marzec dla wszystkich znaków zodiaku

Redakcja poleca

REKLAMA