horoskop na grudzień 2020 fot. Adobe Stock

Horoskop na grudzień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Przeczytaj swój horoskop na grudzień 2020 i dowiedz się, jaki będzie ostatni miesiąc w tym roku. Czy masz szansę na miłość, awans w pracy, a może powinnaś szczególnie zadbać o zdrowie?
/ 30.11.2020 06:46
horoskop na grudzień 2020 fot. Adobe Stock

Horoskop miesięczny na grudzień 2020 to przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku na najbliższe tygodnie. Horoskop podpowie ci, czym powinnaś się kierować w nadchodzącym tygodniu. Zobacz, co czeka cię w miłości i rodzinie, karierze i pieniądzach oraz w zdrowiu.

Horoskop na grudzień 2020

Grudzień to miesiąc Strzelca - osoby otwartej na nowości i o pozytywnym nastawieniu. Co przyniesie ci ten miesiąc?

Strzelec to najbardziej optymistyczny znak zodiaku. Entuzjazm cię wprost rozpiera, co nie znaczy, że jesteś wiecznie z siebie zadowolona.

Nie cieszysz się tym, co masz, lecz tym, co dopiero możesz mieć. Stąd  silne przekonanie Strzelca, że „dobrze tam, gdzie nas nie ma”. Osoba spod tego znaku nigdy nie traci wiary. Żyje nadzieją, ma ogromne zaufanie zarówno do siebie, innych ludzi, jak i do losu. Zresztą los zawsze Strzelcom sprzyja.

Gdy pokochasz, to całym sercem, w związek wchodzisz z poświęceniem i bezgranicznym oddaniem. Jeśli się jednak odkochasz – o powrocie nie ma mowy.

Horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku:StrzelecKoziorożecWodnikRybyBaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpion